Šī vietne tika arhivēta (02/02/2015)
02/02/2015

Navigācijas ceļš

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Ilgtspējīga un atbildīga uzņēmējdarbība

Uzņēmumu sociālā atbildība MVU: Dokumentācijas centrs

Uzņēmumu sociālā atbildība MVU

Palīgs darbā

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/sustainable-business/media/photos/documents_corporate-social-responsibility_1_lv.gif

http://ec.europa.eu/enterprise/policies/sustainable-business/media/photos/documents_corporate-social-responsibility_2_lv.gif

Šis ir īss ievads dažos vienkāršos pasākumos, ko uzņēmumi var veikt, lai uzņēmumu sociālo atbildību iekļautu ikdienas uzņēmējdarbības praksē. Tajā akcentēts, kā uzņēmumu sociālā atbildība var padarīt Jūsu uzņēmējdarbību veiksmīgāku.

  • Gadījumu izpēte pdf - 457 KB [457 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) norsk (no) Türkçe (tr)

Šis ir 10 reālu piemēru apkopojums, kas iegūti no maziem un vidējiem uzņēmumiem visā Eiropā. Tas parāda, kā šie uzņēmumi ir kļuvuši veiksmīgāki, pateicoties to ieguldījumam uzņēmumu sociālajā atbildībā.

  • Izpratnes veidošanas anketa pdf - 162 KB [162 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv) norsk (no) Türkçe (tr)

Anketu Jūs varat aizpildīt 10 minūtēs. Tā ir izveidota, lai palīdzētu Jums noteikt pasākumus, kas varētu būt noderīgi un būtiski Jūsu uzņēmumam.

Informēšanai par uzņēmumu sociālo atbildību nav jābūt sarežģītai un tā var palīdzēt Jums gūt vislielāko labumu no veiktajiem pasākumiem. Šī rokasgrāmata parāda, kā to paveikt.

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu