Táto stránka bola uložená do archívu dňa 02/02/2015
02/02/2015

Navigačný riadok

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Malé a stredne veľké podniky (MSP)

Slovakia

Bratislava, Slovensko
16. Mája 2013
08:30 - 16:00

Austria Trend Hotel Bratislava,
Vysoká 2A,
Staré Mesto ,
81106 Bratislava, Slovensko
Izba: Morava and Duna

Informácie

Dňa 16. Mája 2013, Generálne riaditeľstvo Európskej komisie pre podnikanie a priemysel v Bratislave zorganizovalo seminár venovaný otázkam správy cezhraničných pohľadávok v rámci EÚ, ktorý sa uskutočnil v Austria Trend Hotel Bratislava.

Malé a stredne veľké podniky považujú často za príliš odrádzajúce, komplikované alebo nákladné (poplatky za konzultácie, právne poradenstvo, preklady dokumentov atd.) podniknúť v prípade potreby právne kroky voči spoločnostiam alebo jednotlivcom v iných členských štátoch. Obávajú sa tiež, že sa im ich pohľadávky nepodarí vymôcť.

Seminár v Bratislave venovaný cezhraničnej obchodnej činnosti bol jedným z radu podujatí organizovaných v jednotlivých štátoch, ktorých účelom je pomôcť malým a stredne veľkým podnikom pochopiť, aké možnosti majú k dispozícii na úspešnú správu cezhraničnej pohľadávky a na vymáhanie cezhraničných platieb. Pomôže im to tiež zvýšiť celkovú efektívnosť ich podnikania a konkurencie schopnosť.

Táto kampaň je organizovaná v kontexte pilotného projektu „Rýchle a efektívne vymáhanie neuhradených pohľadávok zo strany malých a stredných podnikov, ktoré pôsobia cezhranične“ financovaného Európskou úniou

 

Materiály


Obsah pdf - 624 KB [624 KB] English (en)

Praktické pokyny pdf - 753 KB [753 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) hrvatski (hr) italiano (it) latviešu valoda (lv) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv)

Životopisy prednášajúcich

  • Ľuboš Pavelka pdf - 450 KB [450 KB] English (en)
  • Erika Vrbiková pdf - 325 KB [325 KB] English (en)
  • Peter Beaton pdf - 475 KB [475 KB] English (en)

Poster jpeg - 3 MB [3 MB] English (en)

Prezentácie

  • Peter Beaton pdf - 2 MB [2 MB] English (en)


Najčastejšie otázky (FAQ) pdf - 462 KB [462 KB] English (en)

Fotografie

 

Ak chcete získat dalšie podrobnosti, obrátte sa na Justynu Ciruk prostredníctvom e-mailu credit-and-claims-seminars@iservice-europa.eu.

 

 

Spät na výber krajiny

Zdieľať: FacebookGoogle+LinkedInposlať túto stránku priateľovi

Set page to normal font sizeIncrease font size by 200 percentvytlačiť túto stránku