Ši tinklavietė buvo archyvuota 02/02/2015
02/02/2015

Naršymo kelias

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Papildomos priemonės

CE ženklinimas

Ką bendro turi jūsų mobilusis telefonas, televizorius ir jūsų vaiko žaislinis meškiukas? Jei visus juos pirkote Europos Ekonominėje Bendrijoje (EEB, kurią sudaro 28 ES valstybės narės, bei ELPA valstybės narės – Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija), jūs ant produktų rasite šias dvi raides – CE. Produktų gamintojai žino šį ženklą, nes daugeliu atvejų turi jį tvirtinti ant savo produktų. Jūs kaip vartotojas greičiausiai taip pat žinote šį ženklą, nes matote jį ant daugelio kasdien perkamų produktų.

CE ženklas turi būti tvirtinamas ant daugelio produktų ir reiškia, kad produktas, prieš jį pateikiant į rinką, buvo įvertintas ir atitinka ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Šioje interneto svetainėje Europos Komisija ūkio subjektams ir vartotojams pateikia informaciją, kaip vykdomas CE ženklo tvirtinimo ant produktų procesas.

Gamintojai čia susipažins su konkrečių produktų CE ženklinimo procesu, pateikiant aiškius pavyzdžius, iliustruojančius pagrindinius etapus nuo pat pradžios iki prekybos produktu. Jei esate platintojas ar importuotojas, turite žinoti reikalavimus, taikomus jūsų platinamiems ar importuojamiems produktams, kad juos būtų galima laisvai pardavinėti EEB (žr. lankstinuką ūkio subjektamspdf(362 kB) Pasirinkti šios nuorodos vertimus ).

Sužinokite, kaip su CE ženklu „padaryti Europos rinką sava“.

CE ženklinimas Video medžiaga profesionalams

CE marking video for professionals

CE ženklinimas Video medžiaga vartotojams

CE marking video for consumers

Siųsti draugams: FacebookGoogle+LinkedInSiųsti šio tinklalapio nuorodą