Veebisait on arhiveeritud (02/02/2015)
02/02/2015

Navigatsioonitee

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Lisatööriistad

Peamine CE

Mis on ühist teie mobiiltelefonil, televiisoril ja laste mängukarul? Kui te olete ostnud need tooted Euroopa Majanduspiirkonnas („EMP”, mis koosneb 28 ELi liikmesriigist ja EFTA riikidest: Islandist, Liechtensteinist ja Norrast), leiate kõigilt neilt toodetelt kaks tähte: CE. Toodete valmistajatele on see märgis tuttav, kuna paljudel juhtudel peavad nad selle kinnitama oma toodetele. Tarbijana võite te teada seda märgist, kuna te näete seda paljudel toodetel, mida te iga päev ostate.

CE -märgis on nõutav paljude toodete puhul. See näitab, et toodet on hinnatud enne turule laskmist ja see vastab ELi ohutus-, tervisekaitse- ja keskkonnakaitse nõuetele. Selle veebilehe kaudu annab Euroopa Komisjon ettevõtjatele ja tarbijatele teavet , kuidas toimub CE-märgise tootele kinnitamine.

See veebileht näitab teile kui tootjale teie konkreetse tootega teostatavat CE-märgise kinnitamise protsessi, illustreerides selgelt olulisemaid etappe, mida peab tegema algusest kuni toote müümiseni. Kui te olete toodete levitaja või importija, peate teadma nõudmisi, millele peavad vastama teie poolt imporditavad või edasimüüdavad tooted, et neid saaks vabalt müüa Euroopa Majanduspiirkonnas (vaadake teabelehte ettevõtjatelepdf(362 kB) Valige lingiga seotud tõlked ).

Uurige välja, kuidas CE-märgisest saab teie jaoks Euroopa turu võti.

Peamine CE Video ametialaseks kasutuseks

CE marking video for professionals

Peamine CE Video tarbijatele

CE marking video for consumers

Jaga: FacebookGoogle+LinkedInsaada sõbrale