Ši tinklavietė buvo archyvuota 02/02/2015
02/02/2015

Naršymo kelias

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Tarptautinė politika

Globalizacijos link

Vienas iš pagrindinių Įmonių ir pramonės generalinio direktorato tikslų - užtikrinti, kad Komisijos politika sustiprintų Europos įmonių konkurencingumą, skatinantį ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą.

Ši augimo ir darbo vietų kūrimo strategija, 2020 m. Europa, apima ne tik ES vidaus reikalus (siekdama Europą padaryti patrauklesne vieta gyventi ir dirbti), bet ir išorės aspektus: atveriant rinkas ir toliau liberalizuojant prekybą norima užtikrinti, kad ES bendrovės galėtų sąžiningai konkuruoti pasaulinėje rinkoje.

Norėdama pasiekti šiuos tikslus, Komisija kuria tinklą, skirtą veiksmingesniam tarptautiniam reguliuojamajam bendradarbiavimui, stiprindama šio bendradarbiavimo ir Patekimo į rinkas strategijos veikimą kartu.

Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas glaudžiai dirba su kitais Komisijos generaliniais direktoratais, būtent su Išorės ryšių , PrekybosEnglishfrançais ir Plėtros English (en) generaliniais direktoratais, siekdamas užtikrinti, kad, formuojant bendrąją politiką, būtų atsižvelgiama į įmonių aspektus ir patirtį.

Svarbiausia

  • Free Trade Agreements English (en)
  • EU-Egypt Task Force English (en)
  • EU-US High Level Working Group on Jobs and Growth English (en)
  • EU-USA - Transatlantic Economic Council English (en)
  • COSME Deutsch (de)English (en)français (fr)

Siųsti draugams: FacebookGoogle+LinkedInSiųsti šio tinklalapio nuorodą

Nustatyti įprastinį šrifto dydį Padidinti šriftą 200 procentųSpausdinti šį tinklalapį