Navigačný riadok

Priemyselné inovácie

Európske sociálne inovácie – druhý ročník súťaže

Prihlasovanie do druhého ročníka súťaže na tému európske sociálne inovácie sa skončilo 11. decembra 2013. Pozrite si víťazov.

V rámci súťaže, ktorá sa organizuje na počesť Dioga Vasconcelosa, môžu Európania predkladať nové riešenia na zníženie nezamestnanosti a minimalizovanie jej škodlivých účinkov na hospodárstvo a našu spoločnosť ako teraz, tak aj v budúcnosti. Sociálna inovácia je nie len vítaná, ale aj potrebná.

Nie je dôležité, že ste doteraz na svoje nápady nenašli vhodného investora. S realizáciou vášho projektu vám môžeme pomôcť v rámci našej Akadémie sociálnych inovácií. Tri víťazné projekty získajú finančnú podporu vo výške 30 000 EUR.

V hre je však viac. Víťazi prvého ročníka zdôrazňujú, že vďaka súťaži mali možnosť rozvíjať skvelý nápad, dať zmysel svojej práci a v neposlednom rade sprístupniť svoje riešenie širšiemu okruhu ľudí.

Nenechajte si svoje skvelé nápady len pre seba. Ako povedal jeden z víťazov: „Ak máte nápad, rozpracujte ho a chopte sa svojej šance. To isté sa môže prihodiť aj vám. Môžete zvíťaziť.“

Zdieľať: FacebookGoogle+LinkedInposlať túto stránku priateľovi

Set page to normal font sizeIncrease font size by 200 percentvytlačiť túto stránku