Ścieżka nawigacji

Innowacje przemysłowe

2. edycja konkursu „Europejskie innowacje społeczne”

Termin nadsyłania zgłoszeń na 2. edycję konkursu „Europejskie innowacje społeczne” upłynął 11 grudnia 2013 r. Oto laureaci.

Konkurs organizowany, aby uczcić pamięć Diogo Vasconcelosa, jest dla Europejczyków okazją, by zaproponować nowe sposoby walki z bezrobociem i ograniczenia jego destrukcyjnego wpływu na gospodarkę i społeczeństwo, teraz i w przyszłości. Innowacje społeczne są nie tylko pożądane, lecz przede wszystkim konieczne.

Nie ma znaczenia, czy już znalazł się inwestor, dzięki któremu zrealizujesz swój projekt, czy nie. Akademia Innowacji Społecznych może pomóc w realizacji Twojego projektu. W tej edycji konkursu trzy zwycięskie projekty otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 30 tys. euro.

Ale to nie wszystko. Laureaci pierwszej edycji podkreślają, że konkurs dał im szansę na rozwinięcie innowacyjnego pomysłu, potwierdził znaczenie ich działań i sprawił, że znalezione przez nich rozwiązanie dotarło do większej liczby osób.

Dobrymi pomysłami trzeba się dzielić z innymi. Jak powiedział jeden z uczestników: Jeśli masz dobry pomysł, popracuj nad nim i spróbuj swoich sił. Ty też możesz zostać laureatem konkursu. To właśnie Twój pomysł może wygrać!

Udostępnij: FacebookGoogle+LinkedInWyślij tę stronę do znajomego

Ustaw normalny rozmiar czcionkiPowiększ rozmiar czcionki o 200%Drukuj