Veebisait on arhiveeritud (02/02/2015)
02/02/2015

Navigatsioonitee

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Tööstusuuendused

Teine Euroopa sotsiaalse innovatsiooni konkurss

11. detsembril 2013 oli viimane võimalus esitada ideid teisele Euroopa sotsiaalse innovatsiooni konkursile. Tutvuge võitjatega.

Selle Diogo Vasconcelose mälestuseks korraldatava konkursi raames kutsutakse eurooplasi üles pakkuma välja uusi lahendusi tööpuuduse vähendamiseks ning töötuse negatiivse mõju minimeerimiseks majandusele ja meie ühiskonnale nii praegu kui ka tulevikus. Lisaks sellele, et sotsiaalne innovatsioon on soovitav, on see ka vajalik.

Sellest ei ole midagi, kui te ei ole veel leidnud oma ideedele õiget investorit. Me saame teid aidata teie projekti teostamisel nn Sotsiaalse Innovatsiooni Akadeemia raames. Kolm võitnud projekti saavad rahalist toetust 30 000 eurot.

Kuid see ei ole veel kõik. Esimese konkursi võitjad rõhutavad, et konkurss on andnud neile võimaluse töötada välja mõni hea idee, anda oma tööle legitiimsus ning – mis samuti oluline – muuta oma lahendus kättesaadavaks paljudele inimestele.

Ärge hoidke oma häid ideid endale. Nagu ütleb üks võitjatest: „Kui teil peaks olema mõni hea idee, siis nähke selle kallal vaeva ja kasutage oma võimalust. Ka teiega võib see juhtuda. Te võite võita.”

Jaga: FacebookGoogle+LinkedInsaada sõbrale

Tavaline kirjasuurusKirjasuurus 200 %prindi see lehekülg