Tato stránka byla uložena do archívu dne 02/02/2015
02/02/2015

Cesta

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Průmyslové inovace

Druhý ročník Evropské ceny v oblasti sociálních inovací

Lhůta pro podávání přihlášek do druhého ročníku Evropské ceny v oblasti sociálních inovací vypršela 11. prosince 2013. Podívejte se na vítězné projekty.

Soutěž, která byla uspořádána na památku Dioga Vasconcelose, umožňuje Evropanům, aby přihlásily svá inovativní řešení zaměřená na snížení nezaměstnanosti a jejích destruktivních účinků na hospodářství a společnost, a to jak v současnosti, tak i v budoucnosti. Sociální inovace nejsou jen žádoucí, jsou nezbytné.

Nevadí, že jste pro svůj nápad zatím nenašli investora. V rámci naší Akademie sociálních inovací vám můžeme pomoci váš projekt nastartovat. Autoři vítězného projektu získají finanční podporu ve výši 30000 eur.

A to není všechno. Výherci prvního ročníku vzkazují, že soutěž jim umožnila realizovat perspektivní nápad, ostatní jejich projekty začali brát vážně a v neposlední řadě tak mohli výsledným řešením vzešlým z projektu oslovit více lidí.

Nenechávejte si své nápady pro sebe! Jak řekl jeden z vítězů: "Pokud máte nějaký nápad, zapracujte na něm a nebojte se zkusit štěstí. Cenu můžete napříště získat zrovna vy! Neváhejte a přihlaste se."

Sdílet: FacebookGoogle+LinkedInPoslat tuto stránku přátelům

Zobrazit stránku s normální velikostí písmaZvětšit písmo o 200 %Vytisknout stránku