Šī vietne tika arhivēta (02/02/2015)
02/02/2015

Navigācijas ceļš

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Rūpnieciskā konkurētspēja

Eiropas rūpniecība gādā par ražošanas jaudām, darba vietām, jauninājumiem un eksportu, un tā ir saistīta ar pakalpojumu nozarēm. Patiesi, daudzas pakalpojumu nozares, piemēram, transports, veselības aizsardzība un informācijas un komunikāciju tehnoloģijas (IKT), ir ieinteresētas, lai rūpniecība būtu konkurētspējīga un spētu ražot iekārtas un aprīkojumu, ko tās izmanto.

Eiropas rūpniecības rādītāji eksporta ziņā ir lielā mērā atkarīgi no tās konkurētspējas tirgū, kuru ietekmē biznesa vide, kuru, savukārt, nosaka reglamentējošā struktūra gan valstu, gan Eiropas līmenī:

  • rūpnieciskā politika, rūpnieciskā politika English (en) , kas ļauj rūpniecībai veikt nepieciešamos korekcijas procesus.

Lai nodrošinātu jaunus risinājumus klientu vajadzībām un saglabātu savas līderpozīcijas jaunievedumu ziņā, ir nepieciešams aizsargāt attiecīgo intelektuālo īpašumu, kas ir stimuls investīcijām preču un ražošanas procesu jaunievedumu jomā.

ES rūpniecību ir smagi skārusi pašreizējā ekonomiskā krīze English (en) , kas ir atsegusi virkni strukturālu trūkumu. Rūpniecības uzņēmumiem kopā ar valsts iestādēm ir jāveic nepieciešamās strukturālās korekcijas politiski un sociāli pieņemamā veidā.

Daži citi ilgtermiņa mērķi ir politikas veidotāju dienas kārtībā:

  • klimats un enerģētikaEnglish .

Svarīgākie temati

  • Europe 2020: An Industrial Policy for the Globalisation Era English (en)
  • European Competitiveness Report English (en)
  • Monitoring progress in the Member States English (en)
  • Competitiveness analysis English (en)
  • Survey of the EU local and regional authorities on the Europe 2020 "An Industrial Policy for the Globalisation Era" Flagship Initiative English (en)

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu