Veebisait on arhiveeritud (02/02/2015)
02/02/2015

Navigatsioonitee

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Paremad rahastamisvõimalused

Väikeettevõtetel tekib sageli raskusi ettevõtte kasvu ja uuendustegevuse rahastamisel. Euroopa Komisjon teeb koos liikmesriikidega tööd VKEdele laenude ja riskikapitali andmise ergutamiseks.

Et uuenduslikule ettevõttele tuult tiibadesse saada või ettevõtet laiendada, on vaja raha, kuid rahastajaile on VKEde finantseerimine riskantne ettevõtmine. Sellele probleemile lahenduse leidmiseks vajab Euroopa rohkem investoreid ja panku, kes on valmis riski võtma; ning Euroopa ettevõtjatel on vaja paremat arusaamist investorite ja pankade kartustest, et osata neid paremini veenda oma taotluse põhjendatuses.

Mida teeb EL?

  • Me parandame rahastamiskeskkonda Deutsch (de) English (en) français (fr) Euroopa väikeettevõtjate jaoks, et aidata kaasa uuendustegevusele ja majanduskasvule. See toimub nii meie enda poliitikate kaudu kui ka liikmesriikide abistamise teel heade poliitikate levitamisel ja teiste riikide kogemuste kasutamisel.
  • Komisjon aitab väikeettevõtjatel üle saada finantsturgude kitsaskohtadest, eelkõige tehes koostööd rahandusasutustega neile rahastamisvõimaluste leidmiseks Deutsch (de) English (en) français (fr) . Eesmärgiks on suurendada väikeettevõtjate võimalusi rahastamise saamiseks pankadelt, garantii pakkujailt ja riskikapitalifondidelt.

Tegevuskava VKEde rahastamisvõimaluste parandamiseks

  • Tegevuskava български (bg)čeština (cs)dansk (da)Deutsch (de)ελληνικά (el)English (en)español (es)suomi (fi)français (fr)magyar (hu)italiano (it)lietuvių kalba (lt)latviešu valoda (lv)Malti (mt)Nederlands (nl)polski (pl)português (pt)română (ro)slovenčina (sk)slovenščina (sl)svenska (sv)
  • ELi uued vahendite kaasamist käsitlevad eeskirjad: eesmärk on edendada riskikapitali VKEde puhul ja parandada rahastamisvõimalusiбългарски (bg)čeština (cs)dansk (da)Deutsch (de)ελληνικά (el)English (en)español (es)suomi (fi)français (fr)magyar (hu)italiano (it)lietuvių kalba (lt)latviešu valoda (lv)Malti (mt)Nederlands (nl)polski (pl)português (pt)română (ro)slovenčina (sk)slovenščina (sl)svenska (sv)
  • Press memo: EU Action Plan: helping SMEs access more financial resources English (en)

Põhiteemad

  • CIP Financial Instruments Deutsch (de)English (en)français (fr)
  • Data on access to finance English (en)
  • Quick guide to funding Deutsch (de)English (en)français (fr)
  • Improving the financing environment in Europe Deutsch (de)English (en)français (fr)

Üritused

Veel üritusiRSS

Jaga: FacebookGoogle+LinkedInsaada sõbrale

Tavaline kirjasuurusKirjasuurus 200 %prindi see lehekülg