Navigačný riadok

Publikácie

Brožúry

GR Podniky vydáva širokú škálu publikácií, z ktorých väčšina sa dá bezplatne prečítať a stiahnuť on-line.

Publikácie

Všetky publikácie

Časopis Enterprise & Industry

Zaujíma vás, čo EÚ robí pre zlepšenie podnikateľskej klímy, aby bolo jednoduchšie založiť a riadiť firmu, a vytvárať pracovné miesta? GR Európskej komisie pre podniky a priemysel predstavuje svoje politiky a aktivity v on-line časopise, ktorý dopĺňa štandardná tlačená verzia.

Časopis Enterprise & Industry Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) pokrýva otázky týkajúce sa MSP, inovácie podnikania, jednotného trhu pre tovary, konkurencieschopnosti a ochrany životného prostredia, lepšej regulácie, politík priemyslu v širokej škále sektorov, atď.

Tlačené vydanie časopisu vychádza trikrát ročne. Ak ho chcete dostávať bez poplatku poštou, môžete si ho predplatiť Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) .

Informačný bulletin

S elektronickým informačným bulletinom Enterprise News budete mať aktuálne informácie o témach týkajúcich sa GR Podniky a priemysel, ako napr. zníženie administratívnej záťaže, zlepšovanie vnútorného trhu pre tovary, zvýšenie konkurencieschopnosti priemyselných sektorov, podpora malých a stredných podnikov, podpora inovácií a podpora podnikania.

Publikácie GR Enterprise & Industry v kníhkupectve EU Bookshop

V kníhkupectve EU Bookshop si môžete vyhľadať naše publikácie.

Zdieľať: FacebookGoogle+LinkedInposlať túto stránku priateľovi

Set page to normal font sizeIncrease font size by 200 percentvytlačiť túto stránku