Navigācijas ceļš

Publikācijas

Brošūras

Uzņēmējdarbības ģenerāldirektorāts izdod plašu publikāciju klāstu, no kurām lielākā daļa ir pieejamas un lejupielādējamas tiešsaistē bez maksas.

Publikācijas

Visas publikācijas

Uzņēmējdarbības un rūpniecības žurnāls

Vai esat ieinteresēts uzzināt par darbu, ko veic ES, lai uzlabotu uzņēmējdarbības klimatu, lai atvieglotu uzņēmējdarbības sākšanu, vadīšanu un darba vietu radīšanu? Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāts savas politikas jomas un pasākumus izklāsta tiešsaistes žurnālā, ko papildina regulāra iespiesta versija.

Uzņēmējdarbības un rūpniecības žurnāls Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) ietver jautājumus, kas saistīti ar MVU, inovācijām, uzņēmējdarbību, vienoto preču tirgu, konkurētspēju un vides aizsardzību, labāku regulējumu, rūpniecības politikas virzieniem daudzās nozarēs utt.

Iespiestais žurnāla izdevums tiek publicēts trīsreiz gadā. To ir iespējams abonēt Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) , lai bez maksas saņemtu pa pastu angļu, franču vai vācu valodā.

Informatīvais izdevums

Uzņēmējdarbības jaunumu elektroniskais informatīvais izdevums informē par jautājumiem, kas attiecas uz Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorātu, piemēram, administratīvo slogu samazināšana, iekšējā preču tirgus attīstība, rūpniecības nozaru konkurētspējas uzlabošana, mazu un vidēju uzņēmumu attīstības sekmēšana, atbalsts inovācijām un uzņēmējdarbības veicināšana.

Uzņēmējdarbības un rūpniecības publikācijas ES virtuālajā grāmatnīcā

ES virtuālajā grāmatnīcā ir iespējams sameklēt mūsu publikācijas.

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu