Navigatsioonitee

Väljaanded

Brošüürid

Ettevõtluse peadirektoraat väljastab tervet rida väljaannet, millest enamikku võib vaadata ja allalaadida netist tasuta.

Väljaanded

Juurdepääs finantsvahenditele

Enterprise & Industry ajakiri

Kas olete huvitatud tööst, mida EL teeb ärikliima parandamiseks, ettevõtte püstipaneku ja juhtimise kergendamiseks ning töökohtade loomiseks? Euroopa Komisjoni Ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraat esitleb oma poliitikaid ja tegevusi netiajakirjas, mida täiendab regulaarne trükitud versioon.

Enterprise & Industry ajakiri Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) katab küsimusi, mis seonduvad VKEde, uuendustegevuse, ettevõtluse, kaupade ühtse turu, konkurentsivõime ja keskkonnakaitse, parema regulatsiooni, terve rea sektorite tööstuspoliitikate ning muuga.

Ajakirja trükitud väljaannet avaldatakse kolm korda aastas. Võite hakata selle tellijaks Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) ,keeles tasuta postiga saada.

Uudiskiri

Enterprise News e-uudiskiri hoiab Teid kursis Ettevõtluse ja tööstuse peadirektoraadiga soetud küsimustes, nagu näiteks halduskoormuse vähendamine, kaupade siseturu edendamine, tööstussektorite konkurentsivõime parandamine, väike- ja keskmise suurusega ettevõtete edendamine, uuendustegevuse toetamine ning ettevõtluse ergutamine.

Ettevõtlus- ja tööstusalased väljaanded ELi raamatupoes

Võite meie väljaannete kohta otsinguid teha ELi raamatupoe.

Jaga: FacebookGoogle+LinkedInsaada sõbrale

Tavaline kirjasuurusKirjasuurus 200 %prindi see lehekülg