Cesta

Publikace

Brožury

DG Enterprise vydává širokou škálu publikací, většinu z nich je možné číst a stahovat on-line bezplatně.

Publikace

Všechny publikace

Časopis Enterprise & Industry

Zajímáte se o práci, kterou dělá EU pro zlepšení podnikového ovzduší, pro usnadnění zahájení činnosti podniku a jeho řízení a pro vytváření pracovních míst? DG Enterprise and Industry Evropské komise představuje svou politiku a činnosti v on-line časopise, který je doplněn pravidelnou tištěnou verzí.

Časopis Enterprise & Industry Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) obsahuje otázky související s MSP, inovacemi, podnikáním, jednotným trhem zboží, ochranou konkurenceschopnosti a životního prostředí, lepší regulací, průmyslovými pravidly v široké řadě odvětví atd.

Tištěné vydání časopisu se vydává třikrát ročně. K jeho odběru poštou se můžete zdarma zaregistrovat Deutsch (de) English (en) français (fr) italiano (it) .

Zpravodaj

Elektronický zpravodaj Enterprise News vám poskytne aktuální zprávy o otázkách týkajících se DG Enterprise a průmyslu jako je snížení administrativního zatížení, zlepšení jednotného trhu zboží, zlepšení konkurenceschopnosti průmyslových odvětví, podpora malých a středních podniků, podpora technologického rozvoje a povzbuzení podnikání.

Publikace Enterprise and Industry v knihkupectví EU

Naše publikace můžete vyhledávat v Knihkupectví EU volbou.

Sdílet: FacebookGoogle+LinkedInPoslat tuto stránku přátelům

Zobrazit stránku s normální velikostí písmaZvětšit písmo o 200 %Vytisknout stránku