Táto stránka bola uložená do archívu dňa 02/02/2015
02/02/2015

Navigačný riadok

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Ďalšie nástroje

Výzvy na predloženie ponúk

Kalkulačka na kope eurobankoviek

Výzvy na predloženie ponúk sú postupy, ktoré sa používajú na získanie ponúk od spoločností uchádzajúcich sa o zákazky, dodávky alebo uzatvorenie zmluvy o poskytovaní služieb v rámci verejného obstarávania.

Výzvy na predloženie ponúk, zadané zákazky a predbežné informatívne oznámenia nájdete na webovej lokalite TED (Tenders Electronic Daily – verejné súťaže denne v elektronickej podobe). Ide o elektronickú verziu Dodatku S k Úradnému vestníku Európskej únie.

TED poskytuje bezplatný prístup k obchodným príležitostiam. Aktualizuje sa päťkrát týždenne o približne 1 500 oznámení o verejnom obstarávaní z Európskej únie, Európskeho hospodárskeho priestoru a mimo nich.

Oznámenia o obstarávaní sa môžu prehliadať, vyhľadávať a triediť podľa krajín, regiónov, obchodného odvetvia a ďalších hľadísk.

Informácie o každom dokumente obstarávania sú uverejnené v 24 úradných jazykoch EÚ. Všetky oznámenia od inštitúcií Európskej únie sa v týchto jazykoch uverejňujú v úplnom znení.

Osobné doručenie ponúk

Ponuky, ktoré sa majú predložiť Komisii osobne (osobne, zástupcom alebo kuriérskou službou), je potrebné doručiť na túto adresu:

Európska komisia
Generálne riaditeľstvo pre podnikanie Výzva na predloženie ponúk č.: ENTR/XX(rok)/XX(interné číslo) Názov útvaru, X.X (útvar riaditeľstva) Avenue du Bourget, 1 1140 EVERE Belgium

Ako sa dostanem na AVENUE DU BOURGET?

Pozrite si mapuDeutschEnglishfrançais, malé okno v pravom hornom rohu:
Budova na adrese Avenue du Bourget 1-3 je označená skratkou DAV1 (odporúčame zobrazenie mapy s mierkou 100 %)

Ďalšie informácie vám poskytne Útvar služieb Komisie na adrese Avenue du Bourget 1:
Tel. č. (recepcia): +32 2 29 92 681

Pozrite si tiež zoznam budov, v ktorých sídli Komisia DeutschEnglishfrançais

Zdieľať: FacebookGoogle+LinkedInposlať túto stránku priateľovi