Ścieżka nawigacji

Inne narzędzia

Kontakt

Skontaktuj się z ekspertami z DG ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu

Sektory przemysłowe

Elektronika

Low Voltage Directive (LVD)

lvd@ec.europa.eu

Electromagnetic Compatibility (EMC)

emc@ec.europa.eu

Elektronika

 

Moda

Unit Textiles, Fashion, Design, and Creative industries

ENTR-TEXTILES-FASHION-AND-CREAT-IND@ec.europa.eu

Moda

 

Radiowe i telekomunikacyjne urządzenia końcowe

entr-rtte@ec.europa.eu

Radiowe i telekomunikacyjne urządzenia końcowe

 

Urządzenia mechaniczne

Machinery

MACHINERY@ec.europa.eu


Lifts

LIFTS@ec.europa.eu


Personal Protective Equipment

PPE@ec.europa.eu


Noise emissions for outdoor equipment

ENTR-DIR-NOISE@ec.europa.eu


Emissions from non-road mobile machinery

ENTR-NRMM-EXHAUST-EMISSIONS@ec.europa.eu


ATEX

atex@ec.europa.eu


Cableways

ENTR-CABLEWAYS-DIRECTIVE@ec.europa.eu

Urządzenia mechaniczne

 

Główne pola działalności

Dostęp do źródeł finansowania

Financing Innovation and SMEs

entr-financing-smes-entr-innov@ec.europa.eu

Enterprise Finance Index

entr-finance-index@ec.europa.eu

CIP

entr-cip@ec.europa.eu

COSME

entr-cosme@ec.europa.eu

Dostęp do źródeł finansowania

 

EU Cluster Portal

EU Cluster Portal

 

Innowacje przemysłowe

entr-innovation-policy@ec.europa.eu

Lead Market Initiative

ENTR-LMI@ec.europa.eu

Innowacje przemysłowe

 

Inteligentne regulacje

Impact assessment

entr-impact-assessment@ec.europa.eu

Inteligentne regulacje

 

Inne kontakty

Enterprise Policy Group (EPG)

EPG Directors-General

Enterprise Policy Group (EPG)

 

Informacje o opóźnieniach w płatnościach – skrzynka poczty elektronicznej

ENTR-LATE-PAY-E-DESK@ec.europa.eu

Informacje o opóźnieniach w płatnościach – skrzynka poczty elektronicznej

 

Pytania techniczne dotyczące strony internetowej

Entr-webmaster@ec.europa.eu

Pytania techniczne dotyczące strony internetowej

 

Rzecznik prasowy

Kontakt z rzecznikiem

Miguel Sagredo

Sara Tironi

Rzecznik prasowy

 

TransAtlantic IPR Portal

IPR Team

entr_ipr@ec.europa.eu

TransAtlantic IPR Portal

 

Adres pocztowy

Komisja Europejska

DG ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu

Dział komunikacji i informacji R4

BREY 13/092

B - 1049 Bruksela (Belgia)

Dla zainteresowanych podajemy adres naszej siedziby: Avenue d'Auderghem 45, 1040 Etterbeek (Bruksela).

Pytania ogólne dotyczące Unii Europejskiej

Odpowiedzi na ogólne pytanie dotyczące Unii Europejskiej można uzyskać w serwisie EUROPE DIRECT.

Można zadzwonić na bezpłatny numer 00 800 6 7 8 9 10 11 z dowolnego miejsca w UE w godzinach otwarcia (9:00-18:00 CET w dni robocze) lub po prostu wysłać wiadomość e-mailw dowolnym z języków urzędowych UE.


Udostępnij: FacebookGoogle+LinkedInWyślij tę stronę do znajomego