Šī vietne tika arhivēta (02/02/2015)
02/02/2015

Navigācijas ceļš

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Par Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāta tīmekļa vietni

Šo timekļa vietni veido un vada Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāts. Tās mērķis ir izplatīt informāciju par ES politiku, pasākumiem un iniciatīvām, lai veicinātu ekonomikas izaugsmi un attīstību, īpašu uzmanību veltot ES uzņēmumu konkurētspējas stiprināšanai.

Kāda veida informācija ir pieejama Eiropas Komisijas Uzņēmējdarbības un rūpniecības ģenerāldirektorāta tīmekļa vietnē?

Vietne piedāvā

Kādās valodās ir pieejama šī tīmekļa vietne?

Šī tīmekļa vietne ievēro vispārīgos valodu norādījumus, kas ir izstrādāti portālam EUROPA. Mūsu mērķis ir nodrošināt Eiropas uzņēmējus un citus ieinteresētos apmeklētājus (vai ieinteresētās puses) ar viņus interesējošo informāciju viņu valodā vai valodā, kuru tie spēj saprast.

Oficiālie dokumenti ir pieejami vismaz tajās valodās, kas publicēšanas brīdī bijušas atzītas par oficiālām valodām. Citi juridiski nesaistoši dokumenti bieži vien tiek publicēti angļu, franču un vācu valodā.

Vispārīgā informācijamājas lapā un vairumā sadaļu, kas ir tieši pieejama no mājas lapas, ir iegūstama visās oficiālajās valodās.

Informācija, kas ir tieši pieejama no rūpniecības nozares un politikas mājas lapām, parasti ir pieejama vismaz trīs valodās: angļu, franču un vācu.

Specifiskas informācijas kampaņas, kas ir domātas ES uzņēmējiem un jo īpaši MVU, tiek rīkotas visās oficiālajās ES valodās.

Informācija speciālistiem tīmekļa vietnē parasti ir pieejama tikai angļu valodā.

Autortiesības

Šajā vietnē pieejamo informāciju drīkst pārpublicēt tikai ar nosacījumu, ka tiek minēts tās avots. Paziņojumu par autortiesībām skatīt http://europa.eu/geninfo/legal_notices_en.htm. български (bg) czech (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) Français (fr) Gaeilge (ga) hrvatski (hr) italiano (it) lietuvių (lt) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv)

Mēs iesakām nekopēt mūsu saturu jūsu tīmekļa vietnē, bet gan ievietot saiti uz to, skaidri norādot avotu (Uzņēmējdarbības un rūpniecības tematiskā vietne portālā EUROPA, © Eiropas Savienībā, 1995-2012). Tādā veidā jūs arī gūsiet iespēju pievienoties regulāri atjauninātas informācijas avotam.

Saites uz tematisko vietni "Uzņēmējdarbība un rūpniecība portālā EUROPA" var veidot no jebkuras tīmekļa vietnes, ja tiek ievēroti šādi nosacījumi:

saites jāilustrē ar oficiālajiem logoEnglishun/vai Eiropas institūcijām piederošajām vai licencētajam preču zīmēm, ievērojot instrukcijas, kas ir pieejamas http://ec.europa.eu/ipg/index_en.htm English (en) . Gadījumā, ja logo vai preču zīmes nevar izmantot, ir atļauts veidot teksta saites (piemēram, "sīkāka informācija ir pieejama Uzņēmējdarbības un rūpniecības tematiskajā vietnē portālā EUROPA"), uz ko attiecas turpmāk minētie nosacījumi;

saites jāveido tikai uz lapām ar īsajiem hiperteksta paziņojumiem par atsauci un autortiesībām;

ieejot "Uzņēmējdarbības un rūpniecības vietnes portālā EUROPA" lapās caur saiti, lietotājiem ir skaidri jāsaprot, ka viņi aplūko informāciju, kas nav ne ekskluzīva, ne arī atkarīga no pieejas maksas;

tikpat svarīgi un saistīti ar iepriekš minēto norādījumu ir nodrošināt, lai saites neatrastos kontekstā, kas liktu lietotājiem saprast, ka Eiropas institūcijas akceptē vai atbalsta citas tīmekļa vietnes mērķus vai saturu vai arī organizāciju, kas to veido;

ja saites veido no tīmekļa vietnes ietvara, lapas nedrīkst atainot tīmekļa vietnē ietvarā tā, ka lietotāji varētu pārprast lapu patieso izcelsmi;

tiklīdz saite ir izveidota, par to ir jāinformē Uzņēmējdarbības un rūpniecības tīmekļa pārzinis, nosūtot lapas URL, kurā ir ievietota saite, lai viņš varētu pārbaudīt, vai tīmekļa vietnē ir ievēroti iepriekš minētie nosacījumi.

Attēlu un fotogrāfiju autortiesības

Eiropas Komisijai vai nu pieder autortiesības uz visiem tās tīmekļa vietnē publicētajiem attēliem, vai arī Komisija ir no šo attēlu īpašnieka (-iem) saņēmusi pienācīgu atļauju tos lietot. Šos attēlus drīkst izmantot tikai tīmekļa vietnē “EUROPA”. Ir aizliegts tos reproducēt vai izmantot kādiem citiem mērķiem.

Kopīgot: FacebookGoogle+LinkedInPārsūtīt šo lapu draugam

Atjaunot rakstzīmju standartizmēruPalielināt rakstzīmju izmēru par 200 %Izdrukāt šo lapu