Ši tinklavietė buvo archyvuota 02/02/2015
02/02/2015

Naršymo kelias

This website is no longer being updated.

Please visit the new Internal Market, Industry, Entrepreneurship and SMEs website.

Apie Įmonių ir pramonės generalinio direktorato svetainę

Šią svetainę sukūrė ir tvarko Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinis direktoratas. Svetainės paskirtis - skleisti informaciją apie visas ES politikos kryptis, veiksmus ir iniciatyvas, skatinančias ekonomikos augimą ir plėtrą, siekiant stiprinti ES įmonių konkurencingumą.

Kokios rūšies informacija teikiama Europos Komisijos Įmonių ir pramonės generalinio direktorato svetainėje?

Svetainėje rasite:

Kokiomis kalbomis pateikiama ši svetainė?

Svetainė atitinka EUROPOS tinklavietei taikomas bendrąsias kalbos gaires. Mes siekiame Europos verslininkams ir kitiems susidomėjusiems lankytojams (ar šalims) teikti ieškomą informaciją jų gimtąja kalba arba kalba, kurią jie supranta.

Oficialūs dokumentai pateikiami bent tomis kalbomis, kurios buvo oficialios dokumentų išleidimo metu. Kiti teisiškai neįpareigojantys dokumentai daugiausia yra skelbiami anglų, prancūzų ir vokiečių kalbomis.

Bendroji informacija pradžios tinklalapyje ir daugumoje skyrių, į kuriuos patenkama tiesiai iš šio tinklalapio, pateikiama visomis oficialiomis kalbomis.

Informacija, tiesiogiai prieinama iš pramonės sektoriaus ir politikos krypčių pradžios tinklalapių, paprastai pateikiama bent trimis kalbomis: anglų, prancūzų ir vokiečių.

Specialios informacinės kampanijos, skirtos visiems ES verslininkams, ypač MVĮ, vykdomos visomis oficialiomis ES kalbomis.

Specializuota informacija tolimuose svetainės skyreliuose yra dažniausiai pateikiama tik anglų kalba.

Autorių teisės

Šioje svetainėje pateikiama informacija gali būti atgaminama tik su sąlyga, kad minimas šaltinis. Autorių teisių pranešimą žr. čia: http://europa.eu/geninfo/legal_notices_en.htm български (bg) czech (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) Français (fr) Gaeilge (ga) hrvatski (hr) italiano (it) latviešu (lv) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv)

Rekomenduojame ne perspausdinti mūsų turinį savo svetainėje, o pateikti nuorodą į jį, aiškiai nurodant šaltinį (Įmonių ir pramonės teminės svetainės EUROPOS svetainėje, © Europos Sąjungoje, 1995-2012). Taip jūs pateiksite nuorodą į nuolatos atnaujinamą informaciją.

Apskritai nuorodos į Įmonių ir pramonės teminę svetainę EUROPOS svetainėje gali būti kuriamos iš visų svetainių, jei įvykdomos tokios sąlygos:

  • nuorodos turi būti pateikiamos su oficialiu logotipuEnglishir (arba) prekės ženklais, priklausančiais Europos institucijoms ir (arba) jų pripažintais, bei turi atitikti nurodymus, pateikiamus http://ec.europa.eu/ipg/index_en.htm English (en) . Jei neįmanoma pateikti logotipų arba prekės ženklų, leidžiama pateikti tekstines nuorodas (pavyzdžiui, "Smulkesnės informacijos galite rasti Įmonių ir pramonės teminės svetainės EUROPOS svetainėje"), vadovaujantis tolesnėmis sąlygomis;
  • reikėtų pateikti tik nuorodas į puslapius, kuriuose pateikiamas trumpas pranešimas hipertekstu, nukreipiantis į atsakomybės apribojimo ir autorių teisių pranešimus;
  • vartotojams, kurie jungiasi prie Įmonių ir pramonės teminės svetainės EUROPOS svetainėje puslapių, spausdami nuorodą, turėtų būti visiškai aišku, kad peržiūri informaciją, kurios peržiūrėjimas nėra apmokestinamas;
  • lygiai taip pat svarbu neteikti nuorodų tokiame kontekste, kuris galėtų vartotojams duoti suprasti, kad Europos institucijos remia ar pritaria kito puslapio ar jį tvarkančios organizacijos tikslams arba turiniui;
  • jei nuorodos pateikiamos svetainėje su rėmeliais, toje svetainėje puslapiai neturėtų būti rodomi rėmeliuose taip, kad vartotojai galėtų neteisingai suprasti tikrąjį šių puslapių šaltinį;
  • kai tik nuoroda pateikiama, reikėtų informuoti Įmonių ir pramonės svetainės administratorių, nusiunčiant jam puslapio, kuriame pateikiama nuoroda, universalųjį adresą ir leidžiant jam patikrinti, ar aukščiau pateiktų gairių buvo laikytasi kitame tinklalapyje.

Atvaizdų ir nuotraukų nuosavybė

Europos Komisija turi visų šios interneto svetainės nuotraukų autorių teises arba yra gavusi autorių teisių savininkų leidimą jas publikuoti. Šios nuotraukos gali būti naudojamos tik svetainėje EUROPA. Dauginti arba naudoti kitais tikslais jų negalima.

Siųsti draugams: FacebookGoogle+LinkedInSiųsti šio tinklalapio nuorodą

Nustatyti įprastinį šrifto dydį Padidinti šriftą 200 procentųSpausdinti šį tinklalapį