Eiropas gada žurnālistu balva 2010: Cīņa pret nabadzību un sociālo atstumtību

Eiropas gada žurnālistu balva 2010: Cīņa pret nabadzību un sociālo atstumtību

Konkursu „Eiropas gada žurnālistu balva 2010” organizē Eiropas Komisija, un tā mērķis ir atbalstīt un apzināt žurnālistus, kas ar savu darbu uzlabo informētību un veicina labāku izpratni par nabadzību un sociālo atstumtību.

Konkursā drīkst piedalīties žurnālisti, kuri pārstāv drukātos, tiešsaistes, radio vai televīzijas plašsaziņas līdzekļus un kuru raksti vai ziņu reportāžas par nabadzības un sociālās atstumtības tēmu Eiropas Savienībā ir publicētas vai pārraidītas televīzijā vai pa radio. Šiem rakstiem vai ziņu reportāžām jābūt publicētām vai pārraidītām plašsaziņas līdzekļos kādā no 27 ES dalībvalstīm, Īslandē vai Norvēģijā laikā no 2009. gada 1. oktobra līdz 2010. gada 24. septembrim.

Eiropas gada žurnālistu balvas mērķi:

  • izteikt atzinību par izcilību žurnālistikā saistībā ar nabadzības un sociālās atstumtības jautājumu atspoguļojumu
  • uzlabot informētību par 2010. gada – Eiropas gada – kampaņu plašsaziņas līdzekļos visās 27 ES dalībvalstīs, Īslandē un Norvēģijā
  • veicināt labāku izpratni par nabadzību un sociālo atstumtību, noskaidrot to iemeslus un rast iespējamos risinājumus

Vai jūs tas interesē?

Vienkārši aizpildiet pieteikuma veidlapu tiešsaistē un augšupielādējiet savu darbu. Darbu iesniegšanas termiņš ir 24. septembris. Izņēmumi un termiņa pagarinājums nav paredzēts.

Pirms darba iesniegšanas, lūdzu, uzmanīgi izlasiet konkursa noteikumus. Dalība konkursā ir bez maksas.