Naršymo kelias

Jungtinės magistrantūros studijų programos

Kokia tai programa?

Jungtinį magistro laipsnį suteikia tarptautinis konsorciumas, kurio narės yra aukštojo mokslo įstaigos ir kai kuriais atvejais kitos švietimo ir ne švietimo srities partnerės, turinčios specialiųjų žinių apie studijų dalykus bei profesines sritis, įtrauktus į jungtinę programą, ir jais besidominčios.

Trukmė

Jungtinė magistrantūros studijų programa atitinka aukšto lygio integruotą tarptautinę studijų programą, už kurią skiriama 60, 90 arba 120 ECTS kreditų.

Kas gali teikti paraišką?

Magistrantūros studijų studentai, dalyvaujančių organizacijų darbuotojai, kviestiniai mokslininkai (dėstytojai) iš programos šalių ir šalių partnerių.

Kur studijuojama pagal jungtinę magistrantūros studijų programą?

Bent dviejose programos šalyse, kurioms atstovaujama konsorciume, tačiau dalį programos galima studijuoti ir šalyje partnerėje.

Dalyvių skaičius

Vieno kurso dalyviai gali būti apie 13–20 studentų stipendininkų ir 4 kviestiniai mokslininkai (dėstytojai). Be stipendininkų, programoje gali dalyvauti ir savarankiškai savo studijas finansuojantys studentai.

Kur kreiptis?

Daugiau informacijos apie studijų programas ir paraiškų teikimo tvarką studentams ir mokslininkams galėtų suteikti magistrantūros studijų programą siūlantis konsorciumas.

Doktorantūros studijos

Doktorantams ir mokslininkams daug galimybių suteikia programa Marie Skłodowskos-Curie veiksmai.

Be to, tam tikram skaičiui doktorantų bus skirtos stipendijos dalyvauti jungtinėse „Erasmus Mundus“ doktorantūros studijų programose. Dalyvavimo reikalavimai tokie patys kaip jungtinės magistrantūros studijų programos atveju.

Daugiau informacijos apie studijų programas ir paraiškų teikimo tvarką doktorantams ir mokslininkams galėtų suteikti jungtinę doktorantūros studijų programą siūlantis konsorciumas.

 

How can we help?