Navigācijas ceļš

  • Print version
  • Decrease text
  • Increase text

Laipni lūdzam Eiropas Komisijas Ģenerālsekretariāta tīmekļa vietnē!

Mūsu darbs ir palīdzēt Eiropas Komisijai strādāt nevainojami un efektīvi. Mēs atbalstām visu Komisiju un it īpaši 28 komisārus, palīdzot Eiropai izpildīt savus solījumus.

Tik daudzveidīgā organizācijā kā Komisija ģenerālsekretariātam ir īpaša loma. Mēs nodrošinām Komisijas darba kopējo saskaņotību — gan attiecībā uz jaunas politikas izstrādi, gan attiecībā uz tās virzīšanu cauri pārējām ES iestādēm.

Šī loma ir saistīta ar īpašiem pienākumiem, piemēram, mēs atbalstām Komisiju ikdienas darbā, palīdzam nodrošināt ES tiesību aktu pareizu piemērošanu, palīdzam Komisijas dienestiem sazināties ar pilsonisko sabiedrību English (en) un palīdzam priekšsēdētājam uzņemties iniciatīvu tādās izšķirīgi svarīgās jomās kā partnerība izaugsmei un nodarbinātībai, ilgtspējīga attīstība un diskusijas par Eiropas nākotni.

Šis ir viens no Eiropas Komisijas (EK) 40 ģenerāldirektorātiem (ĢD) un specializētajiem dienestiem. Te ir nodarbināti aptuveni 600 darbinieki, kas ir tieši pakļauti Komisijas priekšsēdētājam Žanam Klodam Junkeram. Ģenerālsekretariāts atrodas Briselē, Komisijas galvenajā mītnē (ēkā Berlaymont).

Informācija par augstu civildienesta ierēdņu rīkotām sanāksmēm