Šī vietne tika arhivēta
04/05/2010

Navigācijas ceļš

  • Print version
  • Decrease text
  • Increase text
Nosaukums
SABIEDRISKĀ APSPRIEŠANA PAR TOPOŠO ES STRATĒĢIJU 2020. GADAM
Politikas joma(-s)
Vispārīgi un institucionāli jautājumi
Mērķa grupa(-s)
Visas ieinteresētās personas
Apspriešanas periods
No 24.11.2009. līdz 15.01.2010. Šī sabiedriskā apspriešana ir beigusies.
Apspriešanas mērķis

Jaunās Komisijas kolēģijas politiskajās pamatnostādnēs priekšsēdētājs Barrozu iepazīstina ar savu redzējumu, kādai Eiropas Savienībai jābūt 2020. gadā. Viņš uzskata, ka izejai no pašreizējās krīzes būtu jākļūst par atskaites punktu jaunai, ilgtspējīgai sociālajai tirgus ekonomikai, kas ir gudrāka un videi nekaitīgāka un kurā mūsu labklājība ir inovāciju un labākas resursu izmantošanas rezultāts, un kurā galvenais virzītājspēks ir zināšanas. Lai realizētu šādu pārveidi, Eiropas Savienībai ir vajadzīgs vienots rīcības plāns: jaunā stratēģija “ES 2020”.

Šai stratēģijai vajadzētu ļaut ES pilnībā atgūties no krīzes, vienlaikus paātrinot tempu, kādā pārejam uz gudru un videi nekaitīgu ekonomiku. “ES 2020” turpinās progresu, kas aizsākts ar Lisabonas stratēģiju. To atsāka īstenot 2005. gadā, un tās prioritāte bija izaugsme un darbavietas. “ES 2020” pievērsīsies arī dažu Lisabonas stratēģijas nepilnību labošanai.

Nākamā gada sākumā Komisija plāno iesniegt oficiālu priekšlikumu par “ES 2020” stratēģiju, lai ES valstu un valdību vadītāji stratēģiju pieņemtu savā 2010. gada pavasara sanāksmē. Pa to laiku Komisija vēlas uzzināt jūsu viedokli par dažiem ierosinājumiem attiecībā uz “ES 2020” stratēģijas politisko ievirzi. Plašāka informācija:
http://ec.europa.eu/eu2020

Skatīt apspriešanas dokumentu
COM(2009)647 pdf - 215 KB [215 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) lietuvių kalba (lt) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv)
Atsauces un cita veida dokumenti, saistītās apspriešanas
EU 2020
Lisbon strategy for growth and jobs
Kontaktinformācija
atbildīgais dienests:Eiropas Komisija
Ģenerālsekretariāts
Unit D1
e-pasts:EU2020@ec.europa.eu
pasta adrese:European Commission
B-l049 Brussels
Skatīt nosūtītos komentārus English (en)
Pārredzamības interesēs organizācijas ir aicinātas sniegt atklātībai visu attiecīgo informāciju, kas attiecas uz tām, reģistrējoties Interešu pārstāvju reģistrā un pieņemot tā ētikas kodeksu. Nereģistrēto organizāciju iesniegtos komentārus publicēs atsevišķi no tiem, kurus iesniegušas reģistrētās organizācijas.
Apspriešanas rezultāti un turpmākie posmi
-
Personas datu aizsardzībaKonfidencialitātes paziņojums pdf - 20 KB [20 KB] English (en)