Ši tinklavietė buvo archyvuota (04/05/2010)
04/05/2010

Naršymo kelias

  • Print version
  • Decrease text
  • Increase text
Pavadinimas
VIEŠOS KONSULTACIJOS DĖL BŪSIMOSIOS 2020 M. EUROPOS SĄJUNGOS STRATEGIJOS
Politikos sritis (-ys)
Bendrieji ir institucijų reikalai
Tikslinė(-s) grupė(-s)
Visos suinteresuotosios šalys
Konsultacijų laikotarpis
Nuo 2009 11 24 iki 2010 01 15 Šios viešos konsultacijos baigtos
Konsultacijų tikslas

Pristatydamas savo programą naujajai Europos Komisijai, Pirmininkas J. M. Barroso pateikė savo viziją, ko Europos Sąjunga turėtų pasiekti iki 2020 m. Jo nuomone, krizės įveikimas turėtų būti žingsnis į naują tvarią socialinę rinkos ekonomiką. Tai turėtų būti racionalesnė ir ekologiškesnė ekonomika, kurioje gerovė būtų kuriama diegiant inovacijas, geriau panaudojant išteklius ir kurioje pagrindinė varomoji jėga būtų žinios. Kad šie pokyčiai įvyktų, Europa turi priimti bendrą darbotvarkę – 2020 m. ES strategiją.

Ši strategija turėtų padėti ES galutinai įveikti krizę ir sparčiau siekti racionalios ir ekologiškos ekonomikos. 2020 m. ES strategija bus grindžiama 2005 m. atnaujintos Lisabonos strategijos, kurioje dėmesys sutelktas į ekonomikos augimą ir darbo vietų kūrimą, laimėjimais, tačiau ja bus siekiama pašalinti kai kuriuos Lisabonos strategijos trūkumus.

Komisija ketina pateikti oficialų 2020 m. ES strategijos pasiūlymą kitų metų pradžioje, kad ES valstybių ir vyriausybių vadovai galėtų ją patvirtinti per 2010 m. pavasario susitikimą. Prieš tai Komisija norėtų sužinoti jūsų nuomonę kai kuriais plačiais politikos klausimais, į kuriuos turėtų būti atsižvelgta būsimojoje 2020 m. ES strategijoje. Apie tai plačiau:
http://ec.europa.eu/eu2020

Rodyti konsultacijų dokumentą
COM(2009)647 pdf - 214 KB [214 KB] български (bg) čeština (cs) dansk (da) Deutsch (de) eesti keel (et) ελληνικά (el) English (en) español (es) français (fr) italiano (it) latviešu valoda (lv) magyar (hu) Malti (mt) Nederlands (nl) polski (pl) português (pt) română (ro) slovenčina (sk) slovenščina (sl) suomi (fi) svenska (sv)
Susiję dokumentai ir kitos šios srities konsultacijos
EU 2020
Lisbon strategy for growth and jobs
Kontaktiniai duomenys
Atsakinga tarnybaEuropean Commission
Secretariat General
Unit D1
E. paštasEU2020@ec.europa.eu
Pašto adresasEuropean Commission
B-l049 Brussels
Rodyti nuomones English (en)
Skaidrumo dėlei organizacijos raginamos viešai paskelbti su jų veikla susijusią informaciją užsiregistruodamos Interesų grupių atstovų registre ir įsipareigodamos laikytis jo elgesio kodekso. Jei organizacija registre neįregistruota, jos pateikta nuomonė skelbiama atskirai nuo registruotų organizacijų nuomonių.
Konsultacijų rezultatai ir tolesni veiksmai
-
Asmens duomenų apsaugaPranešimas apie privatumo apsaugą pdf - 20 KB [20 KB] English (en)