Ścieżka nawigacji

Print versionDecrease textIncrease textSubscribe to our RSS Feed
DG Interpretation Conference Video Portal
DG Interpretation Conference Streaming Portal
EU careersTREATY of Lisboneurope directPresidency
DG Interpretation

Pomoc przy projektowaniu obiektów konferencyjnych

DG ds. Tłumaczeń Ustnych ma bardzo bogate doświadczenie w budowie i modernizacji ośrodków konferencyjnych, w których instalowany jest sprzęt do tłumaczenia symultanicznego. Dyrekcja chętnie dzieli się swoją wiedzą z architektami i inwestorami zarówno państwowych, jak i prywatnych sal i obiektów konferencyjnych. Możemy zaproponować Państwu bezstronną ocenę wszelkich aspektów związanych z tłumaczeniem konferencyjnym, odpowiednim sprzętem oraz salami spotkań.

Conference

Grupa naszych specjalistów sprawdza, czy wszystkie sale spotkań w Europie i poza jej granicami, w których mają pracować tłumacze zatrudnieni w DG ds. Tłumaczeń Ustnych spełniają normy dla kabin i wyposażenia. Dyrekcja ściśle współpracuje z międzynarodowymi podmiotami normalizacyjnymi oraz wytwórcami sprzętu do tłumaczenia.

DG ds. Tłumaczeń Ustnych udziela porad o charakterze ogólnym na temat projektów sal konferencyjnych, zwłaszcza jeśli chodzi o stosowanie w praktyce norm międzynarodowych. Dyrekcja nie jest jednak w stanie zastąpić doradców technicznych zajmujących się budową obiektu. Porady DG ds. Tłumaczeń Ustnych są bezpłatne, jednak koszty ewentualnej podróży pokrywa osoba zainteresowana.

Wnioski o poradę techniczną należy kierować do :

Ms M. Lely
Team Leader Technical Compliance
Office VM 18-02/024
Directorate General for Interpretation
European Commission
B-1049 Brussels
Belgium
E-mail : SCIC-CONFORM@ec.europa.euexternal link
Tel : +32-2-2974569