Naršymo kelias

Print versionDecrease textIncrease textSubscribe to our RSS Feed
DG Interpretation Conference Video Portal
DG Interpretation Conference Streaming Portal
EU careersTREATY of Lisboneurope directPresidency
DG Interpretation

Pagalba projektuojant konferencijų patalpas

Vertimo žodžiu GD turi labai plačią posėdžių ir konferencijų salių su sinchroninio vertimo įranga projektavimo ir renovavimo patirtį. Vertimo žodžiu GD mielai pasidalys savo žiniomis su viešų ir privačių konferencijų salių ar susibūrimo centrų architektais, statytojais ar šeimininkais. Galime nešališkai įvertinti visus aspektus, susijusius su konferencijų vertimu žodžiu, reikalinga įranga bei patalpomis. 

Mūsų specialistų grupė patikrina, ar visos Europoje ir užsienyje esančios posėdžių salės, į kurias Vertimo žodžiu GD vertėjai kviečiami dirbti, atitinka mūsų nustatytus vertėjų kabinų ir įrangos standartus. Vertimo žodžiu GD artimai bendradarbiauja su tarptautinių standartų institucijomis ir vertimo žodžiu įrangos gamintojais.

Vertimo žodžiu GD gali duoti bendrų patarimų dėl posėdžių salių projektų, ypač dėl to, kaip praktikoje taikyti tarptautinius standartus. Tačiau mes negalime būti jūsų patalpų projektuojai konsultantai. Vertimo žodžiu GD konsultacijų paslaugos nemokamos, bet visas kelionės išlaidas turi atlyginti konsultacijų užsakovas.

Prašymai suteikti technines konsultacijas turėtų būti siunčiami šiuo adresu :

Ms M. Lely
Team Leader Technical Compliance
Office VM 18-02/024
Directorate General for Interpretation
European Commission
B-1049 Brussels
Belgium
E-mail : SCIC-CONFORM@ec.europa.euexternal link
Tel : +32-2-2974569