Navigatsioonitee

Print versionDecrease textIncrease textSubscribe to our RSS Feed
DG Interpretation Conference Video Portal
DG Interpretation Conference Streaming Portal
EU careersTREATY of Lisboneurope directPresidency
DG Interpretation

Rahvusvaheline koostöö

Suulise tõlke peadirektoraat algatas ja käivitas kaks magistriprogrammi hariduse ja kultuuri peadirektoraadiexternal link ja temaatilise võrgustikuprojekti Euroopa Ülikoolide võrgustiku toetusel. Nii ühendatakse eri riikide ülikoole, et laiendada koostööd, ühendada kogemus ning levitada oma valdkonna parimaid kogemusi.

Kord aastas korraldab suulise tõlke peadirektoraat ülikoolide, liikmesriikide valitsuste ning Euroopa ja rahvusvaheliste institutsioonidega ülikoolide konverentsi.

Euroopa magistri diplom konverentsijuhtimises

Euroopa magister konverentsijuhtimises on esimene magistriprogramm, mille eesmärk on koolitada tudengeid karjääriks kiiresti laienevas Euroopa konverentsivaldkonnas.

Iga päev toimub kogu Euroopas tuhandeid konverentse, kohtumisi ja messe. Neil üritustel on meie maailmajao majanduselus oluline osa ning neid kõiki peavad korraldama mitmesuguste erioskustega professionaalid.

Suulise tõlke peadirektoraadi (endine SCIC) ülikoolide konverentsid

  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 18. konverents: " Translating and Interpreting for our citizens Deutsch (de) English (en) français (fr) " (Brüssel 27/28.3.2014)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 17. konverents: " New modes of learning Deutsch (de) English (en) français (fr) " (Brüssel 21/22.3.2013)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 16. konverents: " Tradition and Innovation Deutsch (de) English (en) français (fr) " (Brüssel 15/16.3.2012)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 15. konverents: " Interpreting in a Globalised World Deutsch (de) English (en) français (fr) " (Brüssel 17/18.3.2011)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 14. konverents: " Conference Interpreting Today English (en) " (Brüssel 18/19.3.2010)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 13. konverents: " The next Generation English (en) " (Brüssel 6.3.2009)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 12. konverents: " Trusted Partners - A Commitment to Multilingualism English (en) " (Brüssel 25.4.2008)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 11. konverents: " Training for the future English (en) " (Brüssel 11.5.2007)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 10. konverents: "A new multilingualism strategy English (en) " (Brüssel 10.3.2006)
  • Suulise tõlke peadirektoraadi ja ülikoolide 9. konverents: " EU 25 : A first review English (en) " (Brüssel 10.3.2006)