Navigation path

Additional tools

Regioninės ir miestų politikos generalinis direktoratas

Uždaviniai

Mūsų tikslas: kartu augantys regionai

Mūsų vizija

Mūsų vizija yra Europos Sąjunga, kurioje žmonės visuose mūsų regionuose ir miestuose gali realizuoti visą savo potencialą. Siekiame, kad nuolat gerėtų ekonomika ir gyvenimo kokybė visiems žmonėms, nesvarbu, kur jie gyvena.

Mūsų principai ir vertybės

Atvirumas, sąžiningumas, objektyvumas ir atskaitomybė yra mūsų pagrindinės vertybės. Esame pasiryžę siekti aukščiausių standartų ir geriausių rezultatų.

Kas mes esame

Mes esame apie 700 specialistų iš visos Europos Sąjungos, suprantantys įvairius iššūkius, su kuriais susiduria valstybės narės ir jų regionai. Pasitelkdami savo turimą plataus masto patirtį, nukreipiame investicijas, kurios skatina augimą ir kuria naujas darbo vietas. Siekiame tapti Komisijos žinių baze, kuri suteiktų politikos formuotojams duomenų ir informacijos apie regionus.

Kaip mes dirbame

Mes dirbame su valstybėmis narėmis, regionais ir kitomis suinteresuotosiomis šalimis, kad įvertintume poreikius, finansines investicijas ir rezultatus ilgalaikėje ES perspektyvoje. Kartu mes užtikriname, kad pinigai būtų išleisti tinkamai.
Didžiuojamės tuo, ką darome, ir stengiamės, kad įvyktų teigiami pokyčiai.
Laikydamiesi Komisijos įsipareigojimo užtikrinti skaidrumą, generaliniai direktoriai skelbia informaciją apie su organizacijomis arba savarankiškai dirbančiais asmenimis rengiamus susitikimus.

Papildoma informacija

  • Valdymo planas English
  • Veiklos ataskaita English
  • Regioninės politikos GD organizacinė struktūra pdf English

 

ES regionų politika: būkite informuoti
Socialinės medijos