Izvēlne

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish
Meklēt
    Brīvs teksts
Abonēt mūsu e-biļetenu
European Market Observatory for Fisheries and Aquaculture Products
Līdzīga tematika
Jaunumi
The European Parliament today endorsed a Directive for Maritime Spatial Planning which should help Member States develop plans to better coordinate the various activities that take place at sea, ensuring they are as efficient and sustainable as possible.
The European Parliament has today endorsed the European Maritime and Fisheries Fund (EMFF) with an overwhelming majority. With a budget of €6.5 billion for 2014-2020, the fund will finance projects to implement the new reformed Common Fisheries Policy (CFP) and provide financial support to fishermen, fish farmers and coastal communities to adapt to the changed rules. The Fund will also finance projects to boost 'blue' growth and jobs under the EU's Integrated Maritime Policy (IMP).

Publiskais iepirkums un finansējums

Jūrlietas un zivsaimniecība

Eiropas Komisija regulāri publicē publiskā iepirkuma konkursu paziņojumus, uzaicinājumus iesniegt priekšlikumus un paust interesi par pakalpojumu un preču piedāvāšanu. Sīkāk par publisko iepirkumu saistībā ar jūrlietām un zivsaimniecību var uzzināt mūsu lapās par konkursu paziņojumiem un uzaicinājumiem iesniegt priekšlikumus.

Ielūkojieties arī gada darba programmā par publisko iepirkumu un dotācijām English (en) , lai uzzinātu, kādi konkursi tiek plānoti.

Jūrlietas

ES nodrošina finansējumu integrētās jūrlietu politikas prioritātēm, kuras Komisija, Padome un Eiropas Parlaments pauduši Regulā Nr. 1255/2011. Šo finansējumu liek lietā saskaņā ar 2011. un 2012. gada darba programmu pdf - 115 KB [115 KB] English (en) , kuras budžets ir 40 miljoni eiro, un tie izlietojami lielākoties par piedāvājumu un priekšlikumu konkursiem.

Zivsaimniecība

Izmantojot Eiropas Zivsaimniecības fondu, ES zivsaimniecības nozarei un piekrastes rajoniem sniedz finansējumu, kuru pārvalda ES dalībvalsts iestādes.

Lai uzzinātu sīkāk par to, kā EZF finansējums tiek pārvaldīts jūsu valstī, sazinieties ar savām valsts zivsaimniecības iestādēm pdf - 145 KB [145 KB] .

Lai uzzinātu, kas saņem ES finansējumu, iepazīstieties ar Eiropas pārredzamības iniciatīvu.

ES valstu valdības drīkst piešķirt subsīdijas (t. s. valsts atbalstu) savai zvejniecības nozarei ar nosacījumu, ka tās nekropļo konkurenci starp ES dalībvalstīm. Stingri jāievēro noteikumi par valsts atbalstu.