Izvēlne

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish
Meklēt
    Brīvs teksts
Līdzīga tematika
Jaunumi
After the European Commission had warned three countries - Curaçao, Ghana and Korea - that they were not doing enough to fight illegal fishing in November 2013, it will now grant each country an extra six months to improve the situation. The Commission will review their progress made at the end of this period.
The EU's General Affairs Council has adopted legislation to improve the planning of maritime activities. The new Maritime Spatial Planning Directive will help Member States develop and coordinate various activities taking place at sea so that they are as efficient and sustainable as possible.

Publiskais iepirkums un finansējums

Jūrlietas un zivsaimniecība

Eiropas Komisija regulāri publicē publiskā iepirkuma konkursu paziņojumus, uzaicinājumus iesniegt priekšlikumus un paust interesi par pakalpojumu un preču piedāvāšanu. Sīkāk par publisko iepirkumu saistībā ar jūrlietām un zivsaimniecību var uzzināt mūsu lapās par konkursu paziņojumiem un uzaicinājumiem iesniegt priekšlikumus.

Ielūkojieties arī gada darba programmā par publisko iepirkumu un dotācijām English (en) , lai uzzinātu, kādi konkursi tiek plānoti.

Jūrlietas

ES nodrošina finansējumu integrētās jūrlietu politikas prioritātēm, kuras Komisija, Padome un Eiropas Parlaments pauduši Regulā Nr. 1255/2011. Šo finansējumu liek lietā saskaņā ar 2011. un 2012. gada darba programmu pdf - 115 KB [115 KB] English (en) , kuras budžets ir 40 miljoni eiro, un tie izlietojami lielākoties par piedāvājumu un priekšlikumu konkursiem.

Zivsaimniecība

Izmantojot Eiropas Zivsaimniecības fondu, ES zivsaimniecības nozarei un piekrastes rajoniem sniedz finansējumu, kuru pārvalda ES dalībvalsts iestādes.

Lai uzzinātu sīkāk par to, kā EZF finansējums tiek pārvaldīts jūsu valstī, sazinieties ar savām valsts zivsaimniecības iestādēm pdf - 147 KB [147 KB] .

Lai uzzinātu, kas saņem ES finansējumu, iepazīstieties ar Eiropas pārredzamības iniciatīvu.

ES valstu valdības drīkst piešķirt subsīdijas (t. s. valsts atbalstu) savai zvejniecības nozarei ar nosacījumu, ka tās nekropļo konkurenci starp ES dalībvalstīm. Stingri jāievēro noteikumi par valsts atbalstu.