Izvēlne

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish
Meklēt
    Brīvs teksts
Līdzīga tematika
Jaunumi
The Agriculture and Fisheries Council will take place in Luxembourg on 27 and 28 June 2016. The Commission will be represented by Commissioner for Agriculture and Rural Development, Phil Hogan, Commissioner for Environment, Maritime Affairs and Fisheries, Karmenu Vella and Commissioner for Health and Food Safety, Vytenis Andriukaitis.
The bluefin tuna fishing season in the Western and Central Mediterranean Sea and in the Adriatic Sea was open from 26 May to 24 June for purse seiners. Thanks to the implementation of an international recovery plan and to the efforts made by fishermen, catch limits for this stock could again be increased this year (the EU quota is just over 11200t in 2016, compared to 7938 t two years ago).
Conference report published.

Publiskais iepirkums un finansējums

Jūrlietas un zivsaimniecība

Eiropas Komisija regulāri publicē publiskā iepirkuma konkursu paziņojumus, uzaicinājumus iesniegt priekšlikumus un paust interesi par pakalpojumu un preču piedāvāšanu. Sīkāk par publisko iepirkumu saistībā ar jūrlietām un zivsaimniecību var uzzināt mūsu lapās par konkursu paziņojumiem un uzaicinājumiem iesniegt priekšlikumus.

Ielūkojieties arī gada darba programmā par publisko iepirkumu un dotācijām English (en) , lai uzzinātu, kādi konkursi tiek plānoti.

Jūrlietas

No Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) atbalsta integrētās jūrlietu politikas (IJP) īstenošanu.

Zivsaimniecība

Izmantojot Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonds (EJZF), ES zivsaimniecības nozarei un piekrastes rajoniem sniedz finansējumu, kuru pārvalda ES dalībvalsts iestādes.

Lai uzzinātu sīkāk par to, kā EJZF finansējums tiek pārvaldīts jūsu valstī, sazinieties ar savām valsts zivsaimniecības iestādēm pdf - 138 KB [138 KB] .

Lai uzzinātu, kas saņem ES finansējumu, iepazīstieties ar Eiropas pārredzamības iniciatīvu.

ES valstu valdības drīkst piešķirt subsīdijas (t. s. valsts atbalstu) savai zvejniecības nozarei ar nosacījumu, ka tās nekropļo konkurenci starp ES dalībvalstīm. Stingri jāievēro noteikumi par valsts atbalstu.