Menüü

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish
Otsing
    Vaba tekst
Kontekst

Merendus ja kalandus

Organisatsiooniline struktuur pdf - 15 KB [15 KB] English (en) français (fr)

Kes on kes?

Euroopa Komisjon

Komisjoni veebisait

Värbamine

Praktika

Riigihankelepingud

Uudised
Sustainable Fisheries Partnership Agreements (SFPAs) aim to create a partnership to promote sustainable fisheries, based on the best available scientific advice. Therefore, a Joint Scientific Committee (JSC) of highly qualified scientific experts needs to be established in each SFPA, assuring that management measures are based on the best scientific advice available.
The European Commission has today adopted a key investment package for the Latvian fisheries and aquaculture sector worth almost €184m, including €139m of EU investments.

Ülesannete ja eesmärkide kirjeldus

Merendus ja kalandus

Merendus- ja kalandusasjade peadirektoraat töötab selle heaks, et arendada Euroopa meremajanduse potentsiaali ning tagada kindel ja stabiilne mereandide tarne, jätkusuutlik kalapüük, merede hea seisukord ja jõukate rannikuasumite olemasolu nii praegustele eurooplastele kui ka tulevastele põlvkondadele.

See hõlmab ühise kalanduspoliitika kujundamist, arendamist ja rakendamist. Ühine kalanduspoliitika on aluseks meie meetmetele, mis hõlmavad kalavarude jätkusuutlikku kasutamist ning edendavad integreeritud lähenemisviisi kõikide merenduspoliitika valdkondade puhul.

Üksikasjalikum teave