Menüü

INSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable FishINSEPARABLE - Eat, Buy and Sell Sustainable Fish
Otsing
    Vaba tekst
Kontekst

Merendus ja kalandus

Organisatsiooniline struktuur pdf - 15 KB [15 KB] English (en) français (fr)

Kes on kes?

Euroopa Komisjon

Komisjoni veebisait

Värbamine

Praktika

Riigihankelepingud

Uudised
Conference report published.
About 60 stakeholders from the North Sea region met on 20 and 21 June in The Hague, Netherlands for a workshop on strategic cooperation on blue growth in the North Sea area, organised by the European Commission.
The European Parliament voted today on the 2nd reading of the Regulation of the European Parliament and of the Council establishing a multi-annual plan for the stocks of cod, herring and sprat in the Baltic Sea and the fisheries exploiting those stocks, also known as the 'Baltic Plan' (this Regulation amends Council Regulation (EC) No 2187/2005 and repeals Council Regulation (EC) No 1098/2007).

Ülesannete ja eesmärkide kirjeldus

Merendus ja kalandus

Merendus- ja kalandusasjade peadirektoraat töötab selle heaks, et arendada Euroopa meremajanduse potentsiaali ning tagada kindel ja stabiilne mereandide tarne, jätkusuutlik kalapüük, merede hea seisukord ja jõukate rannikuasumite olemasolu nii praegustele eurooplastele kui ka tulevastele põlvkondadele.

See hõlmab ühise kalanduspoliitika kujundamist, arendamist ja rakendamist. Ühine kalanduspoliitika on aluseks meie meetmetele, mis hõlmavad kalavarude jätkusuutlikku kasutamist ning edendavad integreeritud lähenemisviisi kõikide merenduspoliitika valdkondade puhul.

Üksikasjalikum teave