Cesta

Využijte příležitosti a zapojte se do diskuse o budoucnosti Evropy.

Více

Page navigation

Další nástroje

Dialogy s občany – Váš hlas v Evropě

Politici EU diskutují s občany. V celé Evropské unii již proběhlo 51 těchto dialogů. Jedná se o zcela nový experiment v oblasti panevropské komunikace a politici při nich diskutují s občany o tom, co je nutné udělat k posílení demokratických struktur Unie. Další diskuse začaly probíhat také na vnitrostátní úrovni. Zdá se, že občané mají o tento druh dialogu zájem a že má tato myšlenka potenciál stát se trvalým celoevropským projektem.

Final report

Vyjádřete svůj názor

Probíhající debata

A new start for Europe - Jean-Claude Juncker's Political Guidelines

17/07/2014 - Jean-Claude Juncker has been elected President of the European Commission by a strong majority of 422 votes in the European Parliament plenary session.

On Europe - Considerations on the present and the future of the European Union

10/06/2014 - "It is my duty, after almost ten years as Commission President, to share my experience and my thinking on how we can build on what we have achieved so far, and go forward in the future."

La Commission répond aux questions des citoyens

19/05/2014 - Série de clips video dans lesquels des représentants de la Commission répondent aux questions posées dans le cadre des dialogues citoyens organisés à Paris le 27 février 2014 et à Marseille le 14 novembre 2013 sur des sujets allant de la crise économique à la politique agricole commune et à l’immigration.

Více

Kontakt pro média

Přispějte na jiné stránky