Navigation path

Hakkımızda

Temsilcilik Başkanı

Georgios Markopouliotis
Temsilcilik Başkanı

Tel.: +357 22 81 77 70
E-mail: georgios.markopouliotis@ec.europa.eu
CV msw8 - 27 KB [27 KB]
Press foto jpeg - 634 KB [634 KB]

Lizanna Sergides

Lizanna Sergides
Temsilcilik Başkanı Kişisel Asistanı
Tel.: +357 22 81 78 86
E-mail: lizanna.sergides@ec.europa.eu

Charalambos Gregoriou
Şoför
Tel.: +357 22 81 78 96
E-mail: charalambos.gregoriou@ec.europa.eu

 

Siyasi Raporlama ve Politika Analiz Ekibi

Eleftherios Eleftheriou

Eleftherios Hector Eleftheriou
Siyasi Raporlama ve Politika Analiz Ekip Lideri
Tel.: +357 22 81 75 67
E-mail: eleftherios.eleftheriou@ec.europa.eu

Michael Stylianou

Eleftherios Hector Eleftheriou
Ekonomi Analisti
Tel.: +357 22 81 75 75
E-mail: michael.stylianou@ec.europa.eu

Charilaos Bouzouras

Charilaos Bouzouras
Relations with Citizens and Schools
Tel.: +357 22 81 78 38
E-mail: charilaos.bouzouras@ec.europa.eu

Vasiliki Groumpou

Vasiliki Groumpou
İletişim ve Enformasyon görevlisi
Tel.: +357 22 45 17 02
E-mail: vasiliki.groumpou@ec.europa.eu

 

Basın ve Medya Ekibi

Charalampos Metaxas

Charalampos Metaxas
Basın Müşaviri / Basın ve Medya Ekibi Lider Vekili
Tel.: +357 22 81 75 76
E-mail: charalampos.metaxas@ec.europa.eu

Kezban Akansoy

Dr Kezban Akansoy
Basın Müşaviri / Siyasi analist
Tel.: +357 22 81 78 37
E-mail: kezban.akansoy@ec.europa.eu

Lampros Kontogeorgos

Lampros Kontogeorgos
Siyasi ve ekonomik analist
Tel.: +357 22 81 78 89
E-mail: lampros.kontogeorgos@ec.europa.eu

 

İletişim, Ortaklık ve Bilgi Ağları Ekibi

Eleftherios Eleftheriou

Thea Pieridou
İletişim, Ortaklık ve Bilgi Ağları Ekip Lideri
Tel: +357 22 81 75 49
E-mail: thea.pieridou@ec.europa.eu

Christos Christodoulou 
İletişim ve Enformasyon Asistanı, Webmaster ve Europe Direct Ağı Kıbrıs Koordinatörü
Tel.: +357 22 45 14 53
E-mail: christos.christodoulou@ec.europa.eu

Marianna Themistocleous

Marianna Themistocleous
Enformasyon Asistanı
Tel.: +357 22 81 78 85
E-mail: marianna.themistocleous@ec.europa.eu

 

İdari İşler Ekibi

Agnes Andre
İdari işler Başkanı

Tel.: +357 22 81 77 70
E-mail: agnes.andre@ec.europa.eu

Ioanna Ioannou

Ioanna Ioannou
Mali işler asistanı
Tel.: +357 22 81 78 87
E-mail: ioanna.ioannou@ec.europa.eu

 

Tercüme Genel Müdürlüğü Nicosia/Lefkoşa Ofisi

Martha Neokleous

Martha Neokleous
Dil Memuru
Tel: +357 22 81 78 35
E-mail: martha.neokleous@ec.europa.eu

Daha fazla bilgi

Kıbrıs'ta Avrupa Komisyonu

Contact

Avrupa Komisyonu Kıbrıs Temsilciliği

Address

AB Evi

30 Byron Caddesi

1096 Nicosia/Lefkosa

Phone

work Tel.:
+357 22 81 77 70

Faks: +357 22 76 89 26

E-Mail


Europe Direct Larnaca/Larnaka

Address

Filiou Tsigaridi

6300 Larnaca/Larnaka

P.O. Box 40045

Phone

work Tel.:
+357 24 62 09 93

Faks: +357 24 62 09 93

E-Mail


Europe Direct Limassol/Limasol

Address

Athinon ve Nikos Xiouta sokak köşesi

3040 Limassol/Limasol

Phone

work Tel.:
+357 25 00 20 44 ve +357 25 00 20 27

Faks: +357 25 00 27 63

E-Mail


Europe Direct Pafos/Baf

Address

26, 25th of March str.

8100 Pafos/Baf

Phone

work Tel.:
+357 26 93 55 00

Faks: +357 26 91 10 32

E-Mail


Information page

  • Top
  • Last update: 18 | 07 | 2014