Ścieżka nawigacji

Korespondencja

Aby zagwarantować szybkie doręczenie Państwa korespondencji i uzyskanie bezzwłocznej odpowiedzi, należy podać w adresie kod budynku (w Brukseli Deutsch English Français i Luksemburgu Deutsch English Français) oraz numer biura danego pracownika. Jeśli nawiązali Państwo wcześniej kontakt z pracownikiem Komisji, proszę zapytać tę osobę o numer biura i kod budynku, aby przyśpieszyć doręczenie poczty.

Wszyscy pracownicy Komisji są proszeni o podawanie z własnej inicjatywy zaufanym korespondentom swojego adresu (kod budynku i numer biura), aby ułatwić wewnętrzne doręczanie poczty.

Dokładny adres powinien wyglądać następująco:

Sz.P. Imię NAZWISKO
Nazwa dyrekcji generalnej lub działu (skrócona lub pełna nazwa lub obydwie)
[Komisja Europejska]
KOD BUDYNKU / Nr biura
B-1049 Bruksela BELGIA

lub

Sz.P. Imię NAZWISKO
KOD BUDYNKU / Nr biura
B-1049 Bruksela BELGIA

Jeśli nie znają Państwo adresu administracyjnego (kod budynku i numer biura), to można napisać bezpośrednio do danego pracownika Komisji, wyszukując potrzebne informacje w Organizacyjnej bazie danych Komisji DeutschEnglishfrançais. Należy pamiętać o podaniu nazwy danej dyrekcji generalnej lub danego działu.

Na przykład: koperta z następującymi danymi adresowymi:

Sz.P. A. Gerard
Dyrekcja Generalna ds. Badań Naukowych (RTD)
[Komisja Europejska]
LABO 01/123
B-1049 Bruksela BELGIA

lub tylko

Sz.P. A. Gerard
Dyrekcja Generalna ds. Badań Naukowych
B-1049 Bruksela BELGIA

zostanie dostarczona pod podany adres przez pocztę Komisji Europejskiej – nawet jeśli biuro adresata znajduje się poza Brukselą – pod warunkiem że poprawnie podano wszystkie dane adresowe figurujące w Organizacyjnej bazie danych Komisji DeutschEnglishfrançais.

W przypadku osobistego doręczania dokumentów dla Komisji Europejskiej adres wygląda następująco:

Avenue du Bourget n° 1
1140 Evere
BELGIA

W dni robocze biura przyjmujące przesyłki są otwarte od poniedziałku do czwartku od 7:30 do 17:00, a w piątki od 7:30 do 16:00.

Włącz duży kontrast Ustaw normalny rozmiar czcionki Powiększ rozmiar czcionki o 200% Wyślij tę stronę do znajomego Drukuj

 

Jak ulepszyć ten portal?

Czy znaleźli Państwo poszukiwane informacje?

Tak Nie

Jakich informacji Państwo szukają?

Czy mają Państwo jakieś uwagi?