Navigācijas ceļš

Pasta sūtīšanas norādījumi

Lai jūsu korespondenci varētu piegādāt ātri un jūs varētu saņemat drīzu atbildi, adresē jānorāda ēkas kods (Briselē Deutsch English Français un Luksemburgā Deutsch English Français) un attiecīgā darbinieka kabineta numurs. Ja sazināties ar Komisijas darbinieku pirms sarakstes, tad noskaidrojiet viņa vai viņas ēkas kodu un kabineta numuru; tas paātrinās jūsu korespondences piegādi.

Lai atvieglotu Komisijas pasta sadali, visi Komisijas darbinieki ir aicināti labprātīgi paziņot savas darbavietas adresi (ēku un kabinetu) saviem korespondentiem, kuriem viņi uzticas.

Pienācīgi uzrādīta adrese izskatās šādi:

Vārds un UZVĀRDS
Attiecīgais ģenerāldirektorāts vai dienests (saīsinātais
vai pilnais nosaukums vai abi)
[Eiropas Komisija]
ĒKAS KODS / kabineta nr.
B-1049 Brisele BEĻĢIJA

vai

Vārds un UZVĀRDS
ĒKAS KODS / kabineta nr.
B-1049 Brisele BEĻĢIJA

Ja jūs nezināt, kurā ēkā un kabinetā konkrētais Komisijas darbinieks atrodas, jūs vienalga varat viņam vai viņai rakstīt, izmantojot tikai to informāciju, kas publicēta Komisijas direktorijā DeutschEnglishfrançais, un vienmēr norādot attiecīgo ģenerāldirektorātu vai struktūrvienību.

Adresi uz aploksnes var rakstīt, piemēram, šādi:

A. Bērziņa k-gs
Pētniecības ģenerāldirektorāts (RTD)
[Eiropas Komisija]
LABO 01/123
B-1049 Brisele BEĻĢIJA

vai vienkārši

A. Bērziņa k-gs
Pētniecības ģenerāldirektorāts
B-1049 Brisele BEĻĢIJA

Eiropas Komisijas pasta dienesti šo sūtījumu piegādās adresātam – arī tad, ja adresāta kabinets neatradīsies Briselē –, ja vien visa informācija par adresātu uz aploksnes saskanēs ar Komisijas direktorijā DeutschEnglishfrançais esošo informāciju.

Dokumentus, ko Eiropas Komisijai vēlaties nogādāt personiski, var nest uz šo adresi:

Avenue du Bourget 1
1140 Evere
BEĻĢIJA

Personiskos sūtījumus pieņem darba dienās, no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 7.30 līdz 17.00 un piektdienās no plkst. 7.30 līdz 16.00.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Atsauksmes

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?