Ścieżka nawigacji

Biura UE w państwach członkowskich i punkty informacyjne

Przedstawicielstwa Komisji

Przedstawicielstwa Komisji pełnią rolę rzecznika Komisji w państwach członkowskich i zajmują się monitorowaniem opinii publicznej w danym kraju. Rozpowszechniają również informacje o UE, organizując wydarzenia oraz udostępniając broszury, ulotki i inne materiały.

Znajdź przedstwicielstwo KE w swoim kraju:

Delegatury i biura UE na całym świecie

Europejska Służba Działań Zewnętrznych odpowiada za sieć około 141 biur Unii Europejskiej znajdujących się poza jej terytorium. Delegatury reprezentują UE w kontaktach z władzami i mieszkańcami kraju, w którym mają siedzibę.

Zobacz listę delegatur

Europejskie przestrzenie publiczne

Europejskie przestrzenie publiczne to miejsca w państwach członkowskich, w których odbywają się imprezy o charakterze europejskim. Są to punkty informacyjne, w których można organizować debaty, fora, wykłady oraz szkolenia na tematy europejskie, jak również wydarzenia kulturalne, takie jak wystawy czy projekcje filmów.

Znajdź europejskie przestrzenie publiczne w swoim kraju:

Punkty informacyjne

Aby uzyskać informacje lub wziąć udział w wydarzeniach lokalnych, odwiedź najbliższe centrum Europe Direct lub skontaktuj się z nim telefonicznie lub e-mailem.

Włącz duży kontrast Ustaw normalny rozmiar czcionki Powiększ rozmiar czcionki o 200% Wyślij tę stronę do znajomego Drukuj

 

Jak ulepszyć ten portal?

Czy znaleźli Państwo poszukiwane informacje?

Tak Nie

Jakich informacji Państwo szukają?

Czy mają Państwo jakieś uwagi?