Navigācijas ceļš

ES vietējie biroji un informācijas punkti

Komisijas pārstāvniecības

Komisijas pārstāvniecības veic Komisijas pārstāvja uzdevumus dalībvalstīs. Tās seko līdzi arī sabiedriskai domai un piedāvā informāciju par Eiropas Savienību, organizējot pasākumus, publicējot brošūras un citus dokumentus.

Atrodiet Komisijas pārstāvniecību savā valstī:

ES delegācijas un biroji visā pasaulē

Eiropas Ārējās darbības dienesta pārziņā ir vesels ārpus ES teritorijas strādājošu ES biroju tīkls. Tādu ir ap 141. Delegācijas ir ES “acis un ausis” attiecīgajās valstīs, un tās uztur kontaktus ar šo valstu iestādēm un sabiedrību.

Delegāciju saraksts

“Eiropas publiskās telpas”

“Eiropas publiskās telpas” domātas pasākumiem, kas tā vai citādi ir saistīti ar ES un norisinās ES dalībvalstīs. Tās ir tikšanās vietas un informācijas centri. Tur rīko diskusijas, forumus, lekcijas un mācības par dažādiem ES jautājumiem, kā arī kultūras pasākumus, piemēram, izstādes un kinofilmu seansus.

“Eiropas publiskā telpa” jūsu valstī:

Informācijas centri

Apmeklējiet tuvāko kontaktcentru "Europe Direct" vai sazinieties ar to pa tālruni vai e-pastu, lai iegūtu informāciju vai piedalītos vietējos informatīvos pasākumos.

Izvēlēties tumšu fonu Atjaunot rakstzīmju standartizmēru Palielināt rakstzīmju izmēru par 200 % Pārsūtīt šo lapu draugam Izdrukāt šo lapu

 

Atsauksmes

Vai atradāt meklēto?

Ko jūs meklējāt?

Vai jums ir kādi ieteikumi?