Naršymo kelias

ES vietos tarnybos ir informacijos centrai

Europos Komisijos atstovybės

Komisijos atstovybės – tai Komisijos balsas tose šalyse, kuriose jos yra įsikūrusios. Be to, jos stebi visuomenės nuomonę tose šalyse. Per įvairius renginius, platindamos knygeles, lankstinukus ir kitokią medžiagą jos taip pat teikia informacijos apie ES.

Raskite Komisijos atstovybę savo šalyje:

ES delegacijos ir biurai visame pasaulyje

Europos išorės veiksmų tarnyba yra atsakinga už apie 141 ES biurų, įsikūrusių ES nepriklausančiose šalyse , tinklą. Delegacijos yra ES akys, ausys ir balsas bendraujant su šalių, kuriose jos įsikūrusios, valdžios institucijomis ir gyventojais.

Delegacijų sąrašą rasite čia

Europos viešosios erdvės

ES šalyse įsteigtose Europos viešosiose erdvėse organizuojami su Europos Sąjunga susiję viešieji renginiai. Europos viešosios erdvės – tai susitikimų vietos ir informacijos centrai, kuriuose gali būti organizuojamos diskusijos, forumai, paskaitos ir mokymai Europos Sąjungos temomis, taip pat kultūros renginiai, pavyzdžiui, parodos ir filmai.

Raskite Europos viešąją erdvę savo šalyje:

Informacijos centrai

Užeikite, skambinkite arba siųskite e. laišką artimiausiam „Europe Direct“ centrui, klausdami informacijos, arba apsilankykite vietos informaciniame renginyje.

Pasirinkti didelio kontrastingumo vaizdą Nustatyti įprastinį šrifto dydį  Padidinti šriftą 200 procentų Siųsti šio tinklalapio nuorodą Spausdinti šį tinklalapį

 

Padėkite mums tobulinti tinklalapį

Ar radote reikiamą informaciją?

Taip Ne

Kokios informacijos ieškojote?

Turite pasiūlymų?