Cesta

Místní zastoupení a informační střediska EU

Zastoupení Komise

Zastoupení Komise zvyšují povědomí o činnostech Komise a sledují vývoj veřejného mínění v dané zemi. Informace o Unii poskytují rovněž prostřednictvím pořádání nejrůznějších akcí a distribucí brožur a jiných materiálů.

Vyhledat zastoupení Komise:

Delegace a kanceláře EU ve světě

Evropská služba pro vnější činnost odpovídá za síť přibližně 141 kanceláří EU v různých zemích světa. Tyto delegace fungují jako prodloužená ruka Unie při komunikaci s orgány a obyvateli těchto zemí.

Seznam delegací najdete na

Evropské veřejné prostory

Evropské veřejné prostory, které se nacházejí v jednotlivých zemích EU, slouží k pořádání veřejných akcí s evropskou tematikou. Jsou prostorem pro setkávání lidí a osvětu. Konají se zde debaty, diskusní fóra, přednášky a školení o evropských otázkách, ale i kulturní akce jako například výstavy či promítání filmů.

Vyhledat evropský veřejný prostor:

Informační střediska

Pokud chcete získat informace nebo se zúčastnit místních informačních akcí, navštivte nejbližší středisko Europe Direct, nebo do něj zavolejte, či pošlete e-mail.

Zobrazit s maximálním kontrastem Zobrazit stránku s normální velikostí písma Zvětšit písmo o 200 % Poslat tuto stránku přátelům Vytisknout stránku

 

Máte nápad, jak tyto stránky vylepšit?

Nalezli jste informace, které jste hledali?

Ano Ne

Co jste hledali?

Máte nějaké připomínky?