This site was  archived on 27/06/14
27/06/14
Visit the new website!
Kosmētika © Valua Vitaly – Fotolia.com

Kosmētika

Kosmētikas līdzekļi ir svarīgas patēriņa preces, kam ir būtiska loma ikviena dzīvē: bez "tradicionālajiem" kosmētikas līdzekļiem, tādiem kā dekoratīvā kosmētika un smaržas, to skaitā ietilpst arī personiskās higiēnas preces, piemēram, zobu kopšanas līdzekļi, šampūni un ziepes.

Mūsdienu kosmētikas tirgus attīstību veicina jauninājumi, ieskaitot jaunas krāsu paletes, līdzekļi dažādiem ādas tipiem un unikālas formulas, kas ir paredzētas dažādu prasību apmierināšanai. Derīguma termiņš lielākajai daļai kosmētikas līdzekļu ir līdz pieciem gadiem, un ražotāji ik gadu veic izmaiņas 25 % ražoto preču. Viņiem ir nepārtraukti jāuzlabo savu preču kvalitāte, lai atrastos vadošajā pozīcijā tirgū ar spēcīgu konkurenci, jo patērētājs pieprasa, lai viņam tiktu nodrošinātas plašākas un aizvien iedarbīgāku preču izvēles iespējas.

Eiropas kosmētikas rūpniecība ir līdere pasaulē un vadošā kosmētikas līdzekļu eksportētāja; tā ir izteikti inovatīva nozare un nozīmīgs darba vietu nodrošinātājs Eiropā. ES loma šīs nozares attīstībā skar galvenokārt reglamentējošos noteikumus tirgus pieejamībai, kā arī starptautiskās tirdzniecības attiecības un reglamentējošo konverģenci ar mērķi nodrošināt patērētāju drošību augstākajā līmenī, veicinot šīs nozares jauninājumus un konkurētspēju.

Vairāk... Parādīt / PaslēptVairāk... Parādīt / Paslēpt
  • Regulatory-framework - © Aintschie - Fotolia.comRegulatory-frameworkDeutsch (de)English (en)français (fr)
  • Scientific-assessment - © James Peragine - Fotolia.comScientific-assessmentDeutsch (de)English (en)français (fr)
  • Cosing - © Jim Hughes - Fotolia.comCosingDeutsch (de)English (en)français (fr)
  • Cosmetic-products - © Streamroller - Fotolia.comCosmetic-productsDeutsch (de)English (en)français (fr)
  • Animal-testing - © Eric Isselée - Fotolia.comAnimal-testingDeutsch (de)English (en)français (fr)
  • Cooperation-trade - © Vladimir Makhonin - Fotolia.comCooperation-tradeDeutsch (de)English (en)français (fr)
Publications
Public consultations