Naršymo kelias

NEPRALEISKITE DISKUSIJŲ INTERNETE „JUDUS JAUNIMAS“ 2010 M. RUGSĖJO 17 D.

2010 m. rugsėjo 15 d. pradėta viena iš svarbiausių ekonomikos augimo strategijos „Europa 2020“ iniciatyvų „Judus jaunimas“.

Iniciatyva siūloma priemonių, kuriomis siekiama:

  • gerinti jaunimo profesinio gyvenimo perspektyvas;
  • švietimą ir mokymą labiau priderinti prie jaunimo poreikių;
  • informuoti apie ES stipendijas, skiriamas studijuoti, tobulinti profesinių įgūdžių ar atlikti savanorišką tarnybą į kitas šalis vykstančiam jaunimui. Nepriklausomi tyrimai rodo, kad darbdaviai labai vertina tokią patirtį.


Daugiau apie iniciatyvą „Judus jaunimas“ galima sužinoti iš šių dokumentų:

 

Europos Komisijos narė A. Vassiliou rugsėjo 17 d. nuo 15.00 iki 16.00 val. (Vakarų Europos laiku) dalyvaus diskusijoje „Judus jaunimas“. Diskusija bus transliuojama internetu, tad dalyvauti galės visi, kas turi kompiuterį.

Turėsite galimybę paklausinėti Komisijos narę apie ES švietimo, mokymo ir judumo politiką. Klausti galite bet kuria iš oficialiųjų Europos Sąjungos kalbų.

Išsakykite, kas jums patinka ar nepatinka. Galbūt jau dalyvavote mainų programose „Erasmus“, „Leonardo da Vinci“, „Comenius“ arba „Veiklus jaunimas“. Ar rekomenduotumėte jas kitiems? Ar ES turėtų labiau propaguoti judumą?

Jei norite dalyvauti pačiame renginyje Briuselyje, rašykite e. pašto adresu EAC-YOM@ec.europa.eu.

Jei dalyvauti negalite, bet turite kompiuterį, galite:


Patarimų, kaip naudotis mūsų srautinio siuntimo programa, rasite mokomojoje programėlėje olandų, anglų, prancūzų, vokiečių, graikų, italųlenkų, portugalų ir ispanų kalbomis.

Paskutinį kartą atnaujinta: 13/06/2012 |  Į puslapio pradžią