Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Tiskové centrum - Registrace
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

 REGISTRACE / REGISTRATION

REGISTRACE - Tiskové zprávy

 

Zastoupení Evropské komise v České republice pravidelně rozesílá tiskové zprávy vydané tiskovým centrem Evropské komise.    

 

V případě zájmu o pravidelný odběr tiskových zpráv prosím zašlete e-mail s žádostí o zařazení do databáze na tuto e-mailovou adresu:

comm-rep-cz@ec.europa.eu.

Kromě e-mailové adresy, na kterou Vám mají být tiskové zprávy zasílány prosím uveďte, o kterou jazykovou verzi máte zájem – ČJ/AJ.

Jste-li zaregistrováni a o další odběr již zájem nemáte, můžete registraci opět zrušit na téže adrese: comm-rep-cz@ec.europa.eu.

 

 

REGISTRATION - Press releases  

 

The Representation of the European Commission in the Czech Republic regularly sends out press releases issued by the press centre of the European Commission.

 

If you wish to subscribe to the press releases, please send us an e-mail with your request for inclusion in the database to the following address:

comm-rep-cz@ec.europa.eu.

In addition to the e-mail account to which you want the press releases to be sent, please specify the language version or versions you request – Czech/English

If you are already registered but no longer wish to receive our press releases, please cancel your registration by sending an e-mail to the same e-mail

address: comm-rep-cz@ec.europa.eu.

Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky