Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Přezkum jednotného trhu v Evropské unii
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

16/11/2007

 

Zastoupení Evropské komise v České republice si Vás dovoluje pozvat na tiskovou konferenci u příležitosti zveřejnění dokumentu "Přezkum jednotného trhu" (Single Market Review) dne 20. listopadu 2007.

Přezkum, který byl součástí programu pro evropské občany vyhlášeného v květnu 2006, měl za úkol provést zhodnocení jednotného trhu s cílem zlepšit jeho budoucí fungování a definovat jasnou a ucelenou vizi jednotného vnitřního trhu

 

  Otec a syn nakupují

  O dosavadním fungování jednotného trhu a o jeho budoucím vývoji bude hovořit Petr Wagner z generálního ředitelství pro vnitřní trh a služby Evropské komise. Tiskové konference se zúčastní i zástupce Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky, který se k otázce jednotného trhu vyjádří z hlediska budoucího předsednictví České republiky v Radě Evropské unie.

  Tisková konference se bude konat dne 20. listopadu 2007 od 14:00 v prostorách Zastoupení Evropské komise, Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1.

  Další informace podá a případné dotazy zodpoví Martin Stašek, tiskový mluvčí Zastoupení EK (martin.stasek@ec.europa.eu, 255 708 229).

   

  Svou účast na tiskové konferenci prosím potvrďte do 19. listopadu na adrese:

  alena.jilkova@ec.europa.eu.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky