Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

United Islands 2009
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

20/06/2009

 

Datum:    18. - 20.6. 2009

Místo:      Střelecký ostrov, Dětský ostrov, Slovanský ostrov a přilehlá nábřeží.

  Vlajka

  Festival United Islands of Prague, který je letos oficiální doprovodnou akcí českého předsednictví v Radě EU, nabídne od 18. do 20. června 2009 na třech pražských ostrovech a přilehlých nábřežích hudbu mnoha žánrů.

  Na hlavním pódiu, které bude jako tradičně na Střeleckém ostrově, se představí mimo jiné: německo-španělsko-česká formace N.O.H.A., čeští Navigators nebo legendární britský DJ Scratchy.

  Hudební scéna bude již tradičně doplněna informačními a propagačními stánky. Po boku Informační kanceláře Evropského parlamentu se v sobotu 20. června na Janáčkově nábřeží představí také Zastoupení Evropské komise v České republice. Zástupci Europe Direct, informační sítě Evropské komise, zde budou poskytovat informace o Evropské unii, institucích a možnostech, které Evropa nabízí.

  Bohatý doprovodný program bude doplněn kupříkladu o ukázky freeboardingu, exhibici v U rampě, výstavu Open art či divadlo pro děti. Ozdobou festivalu bude rovněž plyšová replika růžového Cadillacu Fleetwood, který v roce 1955 daroval Elvis Presley své matce k narozeninám.

   

  Kompletní program a informace najdete na internetové stránce www.unitedislands.cz

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky