Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Soutěž Eurozmanitost již začala!
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

01/06/2008

 

Uzávěrka: 10/06/2008

Přihlášení: elektronicky vyplněním registračního formuláře na stránce www.eurozmanitost.cz, kde lze přihlásit soutěžní příspěvky

 

 

 

  Barevné balónky

   

  „Kresli, maluj, fotografuj a ztvárni kulturní rozmanitost ve svém okolí!“ tak vyzývají organizátoři soutěže EUROZMANITOST 2008 mladé soutěžící ze všech koutů ČR. Letošní rok Evropského mezikulturního dialogu tak přináší mladým talentům další možnost vyjádřit svůj názor na evropskou kulturní rozmanitost.

  Soutěž probíhá do 10. června a je určena pro mladé soutěžící ve věkových kategoriích 12-14 a 15-18 let. Soutěž je rozdělena rovněž do kategorií dle druhu soutěžních příspěvků na kategorii plakát a kategorii fotografie. Soutěžící tak budou odměněni ve 4 kategoriích, vždy na prvním až desátém místě. V soutěži bude rozděleno celkem 40 soutěžních cen, od fotoaparátů Olympus, přes iPody, webové kamery či datové flash disky.

  První soutěžní příspěvky již dorazily a slibují, že se soutěž setká u českých studentů s velkým zájmem. Organizátory soutěže jsou česká zastoupení Evropského parlamentu a Evropské komise.

   

  Více informací najdete v tiskové zprávě msw8 - 27 KB [27 KB] nebo na www.eurozmanitost.cz.

  Poslední aktualizace: 30/10/2010  |Začátek stránky