Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Seminář: 2013 Evropský rok občanů: co nám přinese?
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

16/01/2013

Datum: 16. ledna 2013, 17:00 - 19:00 hodin

Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

  Tento seminář však bude výjimečný, neboť v jeho průběhu budou vyhlášeni vítězové soutěže „Znáš svá práva?“, kterou pořádala pro Zastoupení Evropské komise v ČR společnost Naviga4 (pro více informací o soutěži: http://www.znassvaprava.cz/).

  Diskutovaným tématem bude Evropský rok občanů, který byl Evropskou unií vyhlášen na rok 2013.  Na semináři s názvem „2013 Evropský rok občanů: co nám přinese?“ vystoupí Andrea Matušáková z Oddělení komunikace Zastoupení Evropské komise v ČR, Tereza Kunertová z Koncepčního a institucionálních odboru Úřadu vlády České republiky a Petr Lebeda, ředitel Pražského institutu pro globální politiku – Glopolis.

  V první části semináře experti představí téma Evropského roku občanů, poté bude následovat diskuze s obecenstvem. V druhé části semináře budou odbornou porotou vyhlášeni vítězové soutěže „Znáš svá práva?“ a dojde i na zhlédnutí vítězných videí. Členové odborné poroty jsou: Michal Horáček, David Ondračka, ředitel Transparency International ČR a Andrea Matušáková ze Zastoupení Evropské komise v ČR.

  Registrace je pro tento seminář povinná. Prosím registrujte se na email: mrubeskova@europeum.org.  Zároveň bychom Vás rádi informovali, že seminář bude natáčen.

  Pozvánka pdf - 114 KB [114 KB]

  Poslední aktualizace: 07/01/2013  |Začátek stránky