Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Italsky snadno a rychle s Claudií Cardinalovou
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

16/04/2012

Datum: 16. dubna 2012, od 17:00 hodin

Místo: Lucerna, Praha

  Dny evropského filmu společně se Zastoupením Evropské komise v České republice Vás srdečně zvou na filmovou projekci romantické komedie Italsky snadno a rychle se signorou Enricou spojenou se slavnostním přípitkem a lehkým občerstvením, v pondělí, 16. 4. 2012 od 17h. v kině Lucerna. Svou účastí nás poctí také paní Květa Fialová, herečka a patronka Evropského roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity.

  Tento turecký film se stane otevíracím snímkem speciální sekce K věci pořádané ve spolupráci s Evropskou komisí, jejímž tématem je aktivní stárnutí a mezigenerační solidarita. Italsky snadno a rychle se signorou Enricou je svěží komedií o stárnoucí ženě, která kvůli nešťastné lásce zcela zanevřela na všechny muže. Chuť do života ji opět vrátí až mladý turecký student, jenž se přijel do Rimini učit italsky.

  Film, v jehož hlavní roli se představí legenda italského filmu Claudia Cardinalová, přijede osobně uvést i producentka filmu Elvan Albayrak. Všichni jsou po skončení filmu zváni na malé občerstvení v kavárně kina Lucerna.

  Na všechny projekce filmů 19. Dnů evropskeho filmu mají senioři zvýhodněné vstupné za 45,- Kč. Vstupenky jsou k zakoupení na pokladně kina Lucerna, Vodičkova 36, Praha 1.

   

  Nenechte si ujít ani další z filmů v sekci K věci:

  Konstantin a Elena (Andrei Dascalescu, Rumunsko, Španělsko, 2008), Kino Světozor – malý sál: Po 16.4., 18:45

  José a Pilar (Miguel Gonçalves Mendes, Portugalsko, Španělsko, Brazílie, 2010), Kino Světozor – malý sál: Po 16.4., 20:45

  Sůl života (Gianni Di Gregorio, Itálie, 2011), Kino Lucerna: St 18.4., 17:00

  Poslední aktualizace: 06/04/2012  |Začátek stránky