Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Veletrh evropských informačních sítí v Plzni
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

07/10/2011

 

Datum: 7. října 2011 od 10:00 do 17:00 hodin

Místo: náměstí Republiky, Plzeň

  Veletrh evropských informačních sítí v Plzni

  Europe Direct Plzeň ve spolupráci se Zastoupením Evropské komise v České republice připravilo na pátek 7. října v Plzni regionální veletrh evropských informačních sítí.

  Návštěvníkům se v rámci jednodenní akce s mottem „Evropa je vám na dosah“ představí v nové a atraktivní podobě evropské informační sítě a instituce.

  Pracovníci jednotlivých informačních center seznámí návštěvníky veletrhu například s možnostmi zaměstnání v zemích EU, se studijními příležitostmi na evropských univerzitách, s podmínkami podnikání v evropských zemích či s právy spotřebitelů napříč EU.

  Na hlavním pódiu budou pro veřejnost připraveny závody na rotopedech s cílem ujet celkem 900 km, tedy vzdálenost z ČR do Bruselu, a názorně tak ukázat, že EU je nám skutečně na dosah. Účastníci, kteří se zapojí do jízd na rotopedu, budou moci vyhrát drobné dárky a hlavní cenu, zájezd do Bruselu.

  Záštitu nad regionálním veletrhem v Plzni převzal primátor města Plzeň Martin Baxa a hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec. Akce se v odpoledních hodinách na plzeňském náměstí Republiky osobně zúčastní i evropský komisař pro rozšíření Štefan Füle.

   

  Plakát pdf - 773 KB [773 KB]

  Poslední aktualizace: 05/10/2011  |Začátek stránky