Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Informační seminář LIFE+
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

02/03/2011

Datum: 2. 3. 2011, uvítání účastníků v 9 - 9:30 h

Místo: Ministerstvo životního prostředí ČR

  Generální ředitelství Evropské komise pro životní prostředí pořádá 2. března 2011 ve spolupráci se společnostmi STELLA Consulting a MWH informační seminář LIFE+, který se bude věnovat stejnojmenému programu Komise, jenž se zabývá financováním politiky životního prostředí. Seminář je pořádán při příležitosti vyhlášení výběrového řízení pro financování projektů programem LIFE+ pro rok 2011. Je tedy především zaměřen na potencionální žadatele o finance a ozřejmí jak to, v čem program spočívá, tak ty nejčastější problémy, které by se při vyplňování těchto žádosti mohly objevit.

  Program LIFE je finanční nástroj Evropské unie určený k zabezpečování požadavků v oblasti ochrany přírody a životního prostředí. LIFE+, jak se nazývá jeho současné rozpočtové období (2007 - 2013), má rozpočet €2,143 miliardy a sestává ze tří oblastí: LIFE+ příroda a biodiverzita, LIFE+ politika správy životního prostředí a LIFE+ informace a komunikace. Více se o programu LIFE dozvíte na stránkách Komise zde.

   

  Seminář sestává ze dvou částí:

  1. část: Co je LIFE+?: Určeno novým zájemcům, kteří mají malé nebo žádné zkušenosti s programem LIFE+ a rádi by se ve stručnosti seznámili s jeho požadavky a náležitostmi. Přibližně 9.00 –12.15

   

  Pro registraci na Informační seminář LIFE+, která končí 16. 2. 2011, je potřeba vyplnit formulář na této internetové adrese.

  V případě nejasností a dotazů se, prosím, neváhejte obrátit na Pavlu Korobkovou, lifepluscz@daphne.cz.

  Související odkazy

  Poslední aktualizace: 06/01/2011  |Začátek stránky