Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Prezentace: Společná zemědělská politika do roku 2020
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

19/11/2010

 

Datum: 19. listopadu  od 9 hod.

Místo: Evropský dům, Jungmannova 24, Praha 1

  vlajka EU

  Zastoupení Evropské komise v ČR si Vás dovoluje pozvat na prezentaci dokumentu "Společná zemědělská politika do roku 2020", který Evropská komise uveřejní dne 18. listopadu 2010.

  Přestože společná zemědělská politika Evropské unie (SZP) doznala v posledním desetiletí významných změn, do roku 2013 je nutné provést další reformy. Plánované sdělení Evropské komise bude obsahovat nástin politické orientace společné zemědělské politiky po roce 2013, který bude základem pro další diskuzi mezi evropskými institucemi (Komise, Rada, Parlament). Jejím výsledkem budou konkrétní legislativní návrhy v polovině příštího roku.

  Obsah sdělení Evropské komise představí Jean-Jacques Jaffrelot a Pavel Povolný z oddělení pro přímé platby na generálním ředitelství EK pro zemědělství a rozvoj venkova (DG AGRI).

  Prezentace s následnou možností položit dotazy zástupcům Evropské komise se bude konat dne 19. listopadu 2010 od 9:00 v prostorách Zastoupení Evropské komise v Jungmannově ulici č. 24 v Praze 1. Prezentace bude probíhat ve francouzském a českém jazyce. Simultánní tlumočení do češtiny bude zajištěno.

  Svou účast na prezentaci laskavě potvrďte na emailu zdenka.peskova@ext.ec.europa.eu. Bez registrace nebude účast na prezentaci umožněna.

  Poslední aktualizace: 17/11/2010  |Začátek stránky