Cesta


EVROPSKÝ DŮM:

RSS - Novinky

RSS - Novinky

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Facebooku

Najdete nás na Twitteru

Najdete nás na Twitteru

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Zastoupení EK v ČR na Youtube

Seminář ke komunitárním programům LIFE+ a Evropa pro občany
Poslat tuto stránku e-mailemPoslat tuto stránku e-mailemTiskTisk

07/10/2010

 

Datum: 7. 10. 2010  08:45 - 12:00

Místo:  Budova Krajského úřadu Královéhradeckého kraje

  vlajka EU

  Rádi bychom Vás pozvali na Seminář ke komunitárním programům LIFE + a Evropa pro občany, který se uskuteční dne 7. října 2010 v Hradci Králové.

  Seminář spolupořádají Eurocentrum Pardubice a Eurocentrum Hradec Králové. Na akci se rovněž podílejí Europe Direct Dvůr Králové nad Labem a Europe Direct Pardubice.

  Hlavním tématem této akce je prezentace komunitárních programů LIFE + a Evropa pro občany. Součastí celého programu je i diskuze.
  Účastníci semináře se seznámí s podmínkami programu, se současným stavem a příležitostmi, které výše zmíněné programy žadatelům nabízí, a s dalšími náležitostmi, které je třeba znát při přípravě projektové žádosti.

  Program:

  8:45 – 9:00
  Prezence účastníků semináře

  9:00 – 10:30 Prezentace komunitárního programu LIFE +, diskuse. Program představí Bc. Markéta Konečná (oddělení programů EU, Ministerstvo životního
  prostředí)

  10:30 – 12:00 Prezentace komunitárního programu Evropa pro občany, diskuse. Program představí Mgr. Marcela Straková (Národní kancelář programu Evropa pro občany, Odbor informování o evropských záležitostech, Úřad vlády ČR)

  KDY: 8:45 - 12:00, dne 7. října 2010
  KDE: Krajský úřad Královéhradeckého kraje, Regiocentrum Nový Pivovar, Pivovarské náměstí 1245, Hradec Králové, sál P1.906

  Vstup zdarma!!!

  Počet návštěvníků je omezen. Prosíme o registraci do 5. října na jarinova@euroskop.cz

  Program LIFE + - je evropský finanční nástroj podporující projekty zaměřené na ochranu přírody a životního prostředí v Evropské unii.

  Program Evropa pro občany - je zaměřen na podporu mezinárodních projektů měst, obcí a organizací občanské společnosti, které podporují mobilitu občanů a aktivní evropské občanství.

  Více informací zde.

  Zde naleznete pozvánku .

  Poslední aktualizace: 31/10/2010  |Začátek stránky